2015-02-03T07:06:00+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ferie zimowe z Parkiem Wodnym Aquarium ponownie strzałem w dziesiątkę [ZDJĘCIA]

REKLAMA
Zdjęcie głównefot. eOstrołęka.pl
REKLAMA

Wizyta miss Polski, zajęcia teatralne, nauka pływania, tańca, pokazy i nauka sztuk walki, liczne promocje i zniżki – takie atrakcje czekały na klientów ostrołęckiego aquaparku w ramach tegorocznego projektu „Ferie zimowe z Parkiem Wodnym”. Z oferty korzystało dziennie około tysiąc osób.

Zimowa oferta przygotowana przez ostrołęcki aquapark z każdym rokiem przyciąga coraz większą liczbę klientów. Są wśród nich zarówno grupy zorganizowane ze szkół, świetlic środowiskowych czy zakładów pracy, jak i rodziny oraz pojedyncze osoby korzystające z atrakcyjnych promocji na wstęp do tzw „części mokrej” w Aquarium. Z całą pewnością przez dwa tygodnie każdy znalazł coś dla siebie.

- Jedną z głównych atrakcji naszego programu była wizyta aktualnej Miss Polski, Ewy Mielnickiej i wieloletniego kolejarza, Jerzego Grabowskiego. Zorganizowaliśmy również zajęcia teatralne, naukę tańca, naukę sztuk walki, naukę pływania, zajęcia na kręgielni. Ponadto przygotowaliśmy liczne promocje z których korzystać mogły całe rodziny, grupy młodzieży czy klienci indywidualni. Każdego dnia z naszej oferty korzystało około tysiąc osób – powiedział nam Mariusz Mierzejewski, dyrektor Parku Wodnego Aquarium.

Projekt współfinansowany był przy udziale samorządu Ostrołęki i stanowił jedną z kilku przygotowanych w ramach „Ferii w mieście” ofert. Podobne zajęcia przygotował również Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej oraz Ostrołęckie Centrum Kultury.

- Jak co roku w okresie wolnym od nauki samorząd Ostrołęki za pośrednictwem instytucji takich jak MZOSTiIT, OCK czy Park Wodny, organizuje zajęcia z których korzystać mogą dzieci i młodzież szkolna. Ferie z aquaparkiem po raz kolejny okazały się strzałem w dziesiątkę, a zainteresowanie ofertą tylko utwierdza w przekonaniu, że samorząd miasta powinien angażować się w tego typu inicjatywy – mówi wiceprezydent Ostrołęki, Paweł Stańczyk.

REKLAMA
Zobacz również
Kalnedarz imprez
maj 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  1  2
dk3  4  5 dk6  7  8  9
 10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
dk17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
dk24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29 dk30
dk31  1  2  3  4  5  6
×