eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Festyn Rodzinny w Jankach Młodych - pełna atrakcji impreza dla każdego [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 886
REKLAMA

Koło Gospodyń Wiejskich "Jankowianki" zaprosiło mieszkańców Janek Młodych i okolic na festyn rodzinny z wieloma atrakcjami. Motywem przewodnim imprezy było dbanie o zdrowie.

W sobotę, 30 września 2023 r. w Jankach Młodych odbył się festyn rodzinny "Z Jankowiankami zadbaj o zdrowie". W programie wydarzenia znalazło się wiele atrakcji dla osób w każdym wieku. Była strefa konsultacji medycznych, zumba, występy lokalnych artystów, pokaz barberski i potańcówka.

Dla najmłodszych przygotowano dmuchańce, konkursy i zabawy.

Impreza rozpoczęła się nietypowo bo od występu zespołu Mamzel. Następnie odbyła się część oficjalna, w której udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych.

Bardzo się cieszę, że spotykamy się tutaj, w gminie Czerwin, w której w ostatnim czasie sporo się dzieje. jako Samorząd Województwa Mazowieckiego staramy się wspierać tego typu wydarzenia i będziemy to robić nadal z przyjemnością w przyszłości.

- mówił na otwarciu festynu Mariusz Popielarz, dyrektor ostrołęckiej delegatury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

Dzień Zdrowia w Jankach Młodych był doskonałą okazją do dowiedzenia się jak dbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Mimo kapryśnej pogody festyn cieszył się sporym zainteresowaniem mieszkańców miejscowości.

Organizatorami wydarzenia byli: Gmina Czerwin, Gminna Biblioteka Publiczna w Czerwinie oraz Koło Gospodyń Wiejskich "Jankowianki" w Jankach Młodych.

Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

REKLAMA
Materiał filmowy 1 :
Więcej o: Janki Młode, festyn

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
luty 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
dk26 dk27 dk28 dk29  1  2  3
Dzisiaj:
Kino JANTAR
Kino HELIOS w Łomży
×