eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Filharmonia Narodowa zagrała dla dzieci (zdjęcia)

REKLAMA
zdjecie 7237
REKLAMA
zdjecie 7237
Dzisiaj o godzinie 12.30 w Ostrołęckim Centrum Kultury odbył się koncert Filharmonii Narodowej. Muzyczne przeżycie było skierowane do dzieci.  Droga do kariery muzycznej jest długa i trudna. Zazwyczaj rozpoczyna się w wieku dziecięcym i poprzez codzienną, wytrwałą pracę prowadzi do punktu kulminacyjnego jakim są prestiżowe konkursy muzyczne i finalizacja studiów.

W takim ważnym momencie swojego muzycznego życia znajduje się trójka utalentowanych młodych artystów, którzy byli bohaterami koncertu. Zaprezentowali oni swe umiejętności w programie, który obejmuje wirtuozowskie utwory solowe i ciekawe kompozycje zespołowe napisane lub zaaranżowane na flet, akordeon i perkusję.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×