zdjecie 4498
zdjecie 4498
2021-05-11T18:37:31+02:00 eOstroleka.pl
Polska, O TYM SIĘ MÓWI

Film "Druga Połowa". Pazura, Grabowski, Krychowiak oraz... piłkarze z Ostrołęki i okolic

REKLAMA
Zdjęcie główneW filmie zagra też Grzegorz Krychowiak, piłkarz reprezentacji Polski
REKLAMA
0
0
0

Komedia romantyczna i piłka nożna? Brzmi jak pomysł na idealną randkę. Już 29 maja do kin wchodzi film "Druga Połowa". W naszym regionie powinien on być szczególnie popularny. Scenarzysta pochodzi z Myszyńca, a w filmie zagrało wiele osób z Ostrołęki i okolic. Obok nich prawdziwe gwiazdy na czele z Cezarym Pazurą, Andrzejem Grabowskim czy... Grzegorzem Krychowiakiem.

Druga Połowa

Młoda lekarka Magda spotyka przypadkiem tajemniczego i przystojnego dziennikarza Mateusza. Zauroczona nowo poznanym mężczyzną nie wie, że nad rodzącym się uczuciem od początku wisi złe fatum. Sprawy komplikują się bardzo szybko - kiedy wychodzi na jaw, że Magda jest córką trenera reprezentacji Polski, z którym Mateusz od dawna jest w ostrym konflikcie. Sytuacji dodatkowo nie ułatwia fakt, że dziewczyna jest także obiektem westchnień gwiazdy futbolu – Jarosława Kota – który nie cofnie się przed niczym, by zdobyć serce wybranki. Idąc za radą jej przyjaciółki, piłkarz wdraża w życie spektakularny plan „3 x Z” - i chcąc „Zaskoczyć, Zauroczyć i Zaimponować” Magdzie, wykorzystuje przy tym nieograniczone środki finansowe i ułańską fantazję. Mateusz również będzie chciał przypodobać się dziewczynie, ale w kompletnie odmiennym stylu. Czy ma jakiekolwiek szanse w miłosnej grze, w której jeden niespodziewany ruch może postawić go na spalonej pozycji?

- tak brzmi opis fabuły "Drugiej Połowy".

Film pojawi się w kinach już 29 maja!

Dlaczego warto się na niego wybrać? Chociażby dlatego, że znajdzie się w nim wiele lokalnych wątków. Jednym z autorów scenariusza do filmu jest pochodzący z Myszyńca znany dziennikarz sportowy Sebastian Staszewski. W filmie wystąpi też wiele osób z naszego regionu, szczególnie związanych z piłką nożną. To m.in. zawodnicy Aldo Bartnika Myszyniec, ale też piłkarze pochodzący z Ostrołęki, znani z występów w wielu lokalnych klubach. 

 

 

Film "Druga połowa" będzie miał gwiazdorską obsadę. Zagrają m.in. Cezary Pazura, Marianna Zydek, Maciej Musiał, Jacek Knap, Małgorzata Rozenek-Majdan, Leszek Lichota, Rafał Rutkowski, Iwona Bielska, Andrzej Grabowski, Ilona Ostrowska czy... Grzegorz Krychowiak - piłkarz reprezentacji Polski.

REKLAMA
Materiał filmowy 1 :

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalnedarz imprez
czerwiec 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6
dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13
dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20
dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27
dk28 dk29 dk30  1  2  3  4
×