eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Tanecznym krokiem w wakacje! Gala zakończenia sezonu Bezwahania Dance Center [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 1987
REKLAMA
zdjecie 1987
Posłuchaj

Hip-hop, jazz i inne niezwykłe style taneczne zobaczyć mogliśmy w sobotni wieczór w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Gala zakończenia sezonu Bezwahania Dance Center Ostrołęka robiła wrażenie.

W wypełnionej po brzegi hali Gołasia atmosfera była gorąca: zarówno dosłownie, jak i tanecznie - wszystko dlatego, że podopieczni Bezwahania Dance Center naprawdę wiele potrafią. Były solówki, jak również tańce grup o różnym poziomie zaawansowania. Wielki szał zrobili chłopcy z grupy breakdance, w tym najmłodszy czterolatek! Ależ oni wywijali, a nawet stawali na głowie!

Wyczynom tanecznym przyglądała się bardzo duża grupa widzów, w tym także przedstawiciele ostrołęckiego samorządu - sekretarz miasta Aneta Gutowska-Grucelska i wiceprzewodniczący rady miasta Jakub Frydryk.

W poczynaniach Bezwahania Dance Center widoczna jest ciężka praca włożona na treningach i zróżnicowanie stylów. Na pewno wszyscy byli pod wrażeniem!

Materiał filmowy 1 :

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
styczeń 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15  16 dk17 dk18
dk19  20  21 dk22  23  24 dk25
dk26  27  28 dk29  30  31  1
×