zdjecie 4921
zdjecie 4921
2014-10-15T11:33:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Galeria z Sercem: Druga twarz Galerii Bursztynowej

REKLAMA
REKLAMA

Galeria Handlowa to przede wszystkim zakupy towarów i usług, ale coraz częściej klienci poszukują w niej rozrywki, kultury, akcji społecznych, akcji prozdrowotnych i edukacyjnych.

Galeria Bursztynowa od samego początku swojego istnienia aktywnie wpisuje się w te oczekiwania społeczne. Organizowane akcje są skierowane do różnych grup społecznych.

I tak dla dzieci stworzono specjalny cykl wydarzeń pod wspólną nazwą "BURSZTYNOWA DLA DZIECI", w ramach, której odbyły się już np. "Bursztynowy Dzień Dziecka", "Targi Zajęć Pozalekcyjnych" a w niedalekiej przyszłości akcja edukacyjna dla klas najmłodszych. Akcje planowane w najbliższym okresie będą dotyczyły oferty kulturalnej- są to przedstawienia teatralne, które odbędą się 18 i 23 października.

Dla osób chcących poprawić i sprawdzić swoje zdrowie zorganizowano już 3 akcje prozdrowotne z bezpłatnymi badaniami i poradami lekarskimi, z których skorzystało już kilkaset osób (Biała Niedziela, Zadbaj o Swoje Serce oraz Dermokonsultacje).

Dla Pań, skierowana jest cykliczna akcja pod nazwą "Bądź piękna…". Następna odbędzie się już 29 listopada, podczas której klientki Galerii będą mogły ponownie korzystać z bezpłatnych usług kosmetycznych i prozdrowotnych.

Galeria otwarta jest również dla wolontariatu i różnych akcji społecznych. Do tej pory Galeria włączyła się do organizacji zbiórki krwi, rejestracji potencjalnych dawców szpiku kostnego oraz zbiórki żywności dla najuboższych dzieci.

Galeria wspiera również finansowo i organizacyjnie kulturę i sztukę. Galeria Bursztynowa już po raz kolejny jest głównym sponsorem przeglądu piosenki kabaretowej OSPA, była także jednym ze sponsorów Festiwalu Teatralnego INQBATOR a już 26 października odbędzie się pierwszy "Przegląd Twórczości Lokalnej". Duża ilość zgłoszeń twórców do Przeglądu świadczy o tym, że taka inicjatywa podoba się lokalnej społeczności. Generalnie nasza lokalna społeczność bardzo dobrze odbiera inicjatywy Galerii mające na celu działania na rzecz dzieci, aktywizację i promocję  lokalnej twórczości i inicjatyw, lokalnych firm i instytucji oraz wolontariatu a także promocję zdrowia i wspieranie kultury.

W ciągu dnia Galerię Bursztynową odwiedza nawet 10 tys. osób a więc warto zainteresować ich przy okazji zakupów dodatkowymi korzyściami z pobytu w sklepach. Śmiało można powiedzie, że GALERIA BURSZTYNOWA TO GALERIA Z SERCEM gdyż spełnia oczekiwania i potrzeby lokalnej społeczności .

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O WYDARZENIACH I PROMOCJACH W GALERII BURSZTYNOWEJ NA: http://galeriabursztynowa.com.pl/

REKLAMA
Zobacz również
Kalnedarz imprez
kwiecień 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31  1 dk2 dk3  4
 5  6  7  8  9  10  11
dk12  13  14  15  16 dk17 dk18
 19  20  21  22  23  24  25
 26  27  28  29  30  1  2
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×