eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Giełda kolekcjonerska na Placu Wolności [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 94
zdjecie 94
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA

Kolekcjonerzy z Klubu Unikat wyszli ze swoją giełdą “w plener”. Organizatorzy skorzystali z okazji, by szerzej rozpromować swoje wydarzenie i dzisiejszą giełdę przenieśli na Plac Wolności, gdzie odbywała się Ostrołęcka Seniorada.

Organizatorem giełd odbywających się w każdą pierwszą i trzecią niedzielę miesiąca jest Ostrołęcki Klub Kolekcjonera unika działający przy Stowarzyszeniu Przyjazna Gmina. Unikat skupia osoby, których pasją jest kolekcjonowanie niemal wszystkiego, od starych monet i banknotów, znaczków pocztowych i pocztówek, książek, ozdób i dekoracji, odznaczeń z różnych okresów polskiej (i nie tylko) historii i wiele innych.

Podczas dzisiejszej giełdy, która wyjątkowo odbyła się na Placu Wolności, podczas Ostrołęckiej Seniorady, kolekcjonerzy zaprezentowali wybrane elementy swoich zbiorów.

Wyjście z giełdą w plener okazało się dobrym ruchem ze strony organizatorów. Prezentowane kolekcje przyciągnęły uwagę osób uczestniczących w Senioradzie, co może sprawić, że pasją na gromadzenie ciekawych zbiorów “zarażą” się kolejne osoby.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18  19 dk20 dk21
dk22  23 dk24  25  26 dk27  28
dk29  30  1  2  3  4  5
Dzisiaj:
Kino JANTAR
×