eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Gimnazjum nr 4 zachęca szóstoklasistów (WIDEO, ZDJĘCIA)

REKLAMA
zdjecie 2972
zdjecie 2972
Szóstoklasiści sprawdzili swoją sprawność fizyczną na torze przeszkódSzóstoklasiści sprawdzili swoją sprawność fizyczną na torze przeszkód
REKLAMA
zdjecie 2972
Ostrołęckie gimnazja, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczniów klas VI szkół podstawowych, prezentują swoją ofertę edukacyjną. W marcu szóstoklasistów gościło u siebie Gimnazjum nr 1. Tym razem, w dniu 18 kwietnia, uczniów z ostrołęckich podstawówek i Laskowca zaprosiło do siebie Gimnazjum nr 4 w Wojciechowicach.

Goście w trakcie niekonwencjonalnych zajęć mogli sprawdzić swoją wiedzę z różnych dziedzin. Rozwiązywali rebusy matematyczne, obejrzeli symulacyjną erupcję wulkanu i doświadczenia z fizyki, rozpoznawali frazeologizmy i rymowanki historyczne, rozwiązywali krzyżówkę przyrodniczą. Ponadto sprawdzili swoją sprawność fizyczną na torze przeszkód. Wielką atrakcją dla uczniów było strzelanie do celu z karabinków, zorganizowane przez Szkolny Klub Strzelecki.

Pobyt gości umiliły występy artystyczne: pokaz tańca, występ solistek chóru oraz pokaz filmów - LipDub, „Historia sportu” nagranych przez uczniów Czwórki. Położenie szkoły - z dala od ruchu ulicznego, cisza, spokój i mnóstwo zieleni zachwyciły niejednego ucznia. Nowoczesne wyposażenie placówki, wspaniały kompleks sportowo-rekreacyjny również przypadły szóstoklasistom do gustu. Na pamiątkę wizyty goście otrzymali foldery i tomik poezji „Spacery wśród słów” wydany przez ZS nr 4.

28 kwietnia o godz. 17 odbędzie się spotkanie rodziców szóstoklasistów z dyrektorem Gimnazjum nr 4.


Fot. Nina Nerwińska
Materiał filmowy 1 :
Kalendarz imprez
sierpień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30  31 dk1 dk2 dk3
 4  5 dk6  7 dk8  9 dk10
 11  12  13  14  15 dk16 dk17
 18  19  20  21  22  23 dk24
 25  26  27  28  29  30 dk31
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×