eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Gmina Łyse włączyła się w akcję „Tytka Charytatywna”

REKLAMA
zdjecie 9195
REKLAMA
zdjecie 9195
Posłuchaj
Gmina Łyse włączyła się w akcję charytatywną Caritas Diecezji Łomżyńskiej pod nazwą „Tytka Charytatywna”. Akcję koordynował Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łysych.

Wypełnione przez ludzi dobrej woli torby z logo akcji trafiły do potrzebujących. Część paczek miała wskazanego konkretnego adresata, ale zdarzały się też paczki bez wskazania

Na ogłoszenie odpowiedziało wiele ludzi dobrej woli, którzy postanowili pomóc starszym lub samotnym osobom potrzebującym wsparcia. Do piątku, 18 grudnia Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej przyjmował wypełnione papierowe torby z logo akcji, by następnie przekazać je osobom obdarowanym. Część paczek miała wskazanego konkretnego adresata, ale zdarzały się też paczki bez wskazania. Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, w imieniu darczyńców, przekazali już paczki osobom z terenu Gminy Łyse. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję.
- informuje Urząd Gminy Łyse


Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
luty 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
dk16 dk17 dk18 dk19 dk20  21 dk22
dk23  24  25 dk26  27 dk28  1
×