eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Gmina Olszewo-Borki: IV Turniej Tenisa Stołowego

REKLAMA
zdjecie 7237
fot. sxc.hufot. sxc.hu
REKLAMA
zdjecie 7237
W dniach 25-26 lutego 2011r. na sali gimnastycznej w gimnazjum w Olszewie-Borkach odbył się  IV Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Olszewo-Borki w kategoriach szkoły podstawowe i gimnazja oraz OPEN. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe, a zwycięzcy pamiątkowe puchary i statuetki.

Oto wyniki:

Szkoły podstawowe chłopcy:

1. I miejsce - Krystian Kalinowski
2. II miejsce - Konrad Balcerzak
3. III miejsce - Zbigniew Chełstowski
4. Najlepszy zawodnik - Krystian Kalinowski
 
Gimnazja chłopcy:

1. I miejsce - Sebastian Kapelewski
2. II miejsce - Karol Żebrowski
3. III miejsce - Konrad Kosewski
4. Najlepszy zawodnik - Karol Żebrowski

Szkoły podstawowe i gimnazja dziewczęta:

1. I miejsce - Angelika Obrycka
2. II miejsce - Natalia Mocek
3. III miejsce - Natalia Białczak
4. Najlepsza zawodniczka - Angelika Obrycka

OPEN:

1. I miejsce - Jan Klemendorf
2. II miejsce - Maciej Dobrowolski
3. III miejsce - Arkadiusz Olszewski
4. Najlepszy zawodnik - Sebastian Kapelewski

Organizator: Uczniowski Klub Sportowy „BORKI" w Olszewie-Borkach

Współorganizatorzy: Starostwo Powiatowe w Ostrołęce, Urząd Gminy Olszewo-Borki, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Olszewie-Borkach
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×