eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Gmina Olszewo-Borki z nowymi placami zabaw [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 2343
fot. UG w Olszewo-Borkachfot. UG w Olszewo-Borkach
REKLAMA
zdjecie 2343
Mieszkańcy siedmiu miejscowości w gminie Olszewo-Borki otrzymali nowe place zabaw. Inwestycje zrealizowane zostały z budżetu gminy w ramach funduszu sołeckiego.

Nowe place zabaw wykonane zostały w miejscowościach: Grabnik, Grabówek, Kordowo, Wyszel, Rataje, Żebry Chudek i Żebry Ostrowy. Zadania te zostały zrealizowane ze środków budżetu gminy Olszewo-Borki w ramach funduszu sołeckiego na 2016 rok. Całkowita wartość zadań 37.146,00 zł brutto. Urządzenia dostarczyła i zamontowała firma WERAN sp. z o.o. z Wrocławia.

Poniżej wykaz zamontowanych urządzeń na nowych placach zabaw:

a. Grabnik - stół betonowy do tenisa stołowego i huśtawka typu „ważka” na plac zabaw 

b. Grabówek - doposażenie placu zabaw w urządzenia do fitness na zewnątrz twister i wioślarz na jednym pylonie

c. Kordowo - doposażenie placu zabaw w urządzenia do fitness na zewnątrz twister i orbitek na jednym pylonie oraz karuzela trójramienna

d. Wyszel  - doposażenie placu zabaw poprzez zakup z montażem ławki i kosza na śmieci

e. Rataje - wyposażenie świetlicy wiejskiej w sprzęt sportowo-rekreacyjny: stół do tenisa stołowego i gra „Piłkarzyki”  

f. Żebry-Chudek - zakup i montaż przyrządów do ćwiczeń na zewnątrz twister i orbitek na jednym pylonie oraz steper i biegacz na jednym pylonie.

g. Żebry-Ostrowy - doposażenie placu zabaw w urządzenia do fitness na zewnątrz twister i wioślarz na jednym pylonie.

Kalendarz imprez
styczeń 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14  15  16 dk17 dk18
dk19  20  21 dk22  23  24 dk25
dk26  27  28  29  30  31  1
×