eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Gnaty: Pożar sadzy w kominie

REKLAMA
zdjecie 4152
fot. eOstrołęka.plfot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
zdjecie 4152
Pożar sadzy w przewodzie kominowym był przyczyną interwencji straży pożarnej w miejscowości Gnaty. Do zdarzenia doszło w środę, 2 października około godziny 11:00

- W miejscowości Gnaty gm. Lelis o godz.11.08 gaszono pożar sadzy w przewodzie kominowym. Działania prowadził jeden zastęp JRG PSP z Ostrołęki – poinformował nas st. bryg. Jarosław Wilga, komendant miejski ostrołęckiej straży pożarnej.

Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×