Festyn rodzinny w Golance, który odbył się w niedzielę, 4 sierpnia był doskonałą okazją do integracji lokalnej społeczności i wspólnej zabawy w rytmach muzyki i przy pysznym poczęstunku.
Golanka to niewielka miejscowość w gminie Kadzidło. Prężnie działa tu Koło Gospodyń Wiejskich, czego przejawem był dzisiejszy piknik rodzinny pełen atrakcji zorganizowany m.in. przez KGW przy wydatnym udziale gminnego samorządu i pani wójt - Anny Śniadach.
W programie festynu znalazły się atrakcje dla najmłodszych - spotkanie z aplakami, dmuchane zjeżdżalnie, zabawy z animatorami, konkursy i słodki poczęstunek.
Wiele frajdy sprawiły dzieciom przejażdżki klasykiem z PRL - żukiem, który w latach 70-tych i 80-tych był jednym z najczęściej spotykanych na ulicach pojazdem użytkowym.
Na nudę narzekać nie mogli także nieco starsi uczestnicy pikniku. Organizatorzy zadbali także o tę grupę serwując pyszne dania z grilla, które dały siłę na wieczorną potańcówkę.



fot. eOstroleka.pl



![Festyn wiejski w Czarnowcu [WIDEO, ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/zdjecia/2024/m/pxl_20240803_130354296_normal.jpg)
![Radosne Wakacje na plaży miejskiej [WIDEO, ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/zdjecia/2024/m/8c563642-d658-495c-bb90-0f8c503cb877.jpeg)
![Festyn na Osiedlu Stacja "Radosne wakacje" [WIDEO, ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/zdjecia/2024/m/dsc02916_normal.jpg)
![Festyn w Brzozówce: integracja i świetna zabawa dla całej rodziny! [ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/zdjecia/2024/m/58.jpg)
![Piękni i Młodzi Magda Narożna w Łysych. Tłumy na koncercie [WIDEO, ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/zdjecia/2024/m/1000018365.jpg)
1
6
13
20