eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Goworowo: Policja zatrzymała podejrzanych o kradzież

REKLAMA
zdjecie 5661
REKLAMA
zdjecie 5661
Policjanci z posterunku policji w Goworowie zatrzymali dwie osoby podejrzane o kradzież sprzętu RTV. Wartość skradzionych rzeczy to ponad trzy tysiące złotych.

- Wczoraj po południu policjanci z posterunku policji w Goworowie otrzymali zgłoszenie o kradzieży z jednego z domów na terenie gminy Goworowo. Podczas wykonywania czynności na miejscu zdarzenia przez policjantów ustalono, że sprawcy z pomieszczeń domu ukradli pralkę, telewizor oraz antenę telewizyjną. Wartość strat właściciel oszacował na kwotę 3000 złotych. Już po niespełna dwóch godzinach od zgłoszenia policjanci z Goworowa zatrzymali dwie osoby podejrzewane o dokonanie tej kradzieży. Podczas przeszukania domu osób zatrzymanych znaleziono skradzione rzeczy i przekazano właścicielowi – informuje Tomasz Żerański z KMP w Ostrołęce.

Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z posterunku policji w Goworowie.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×