eOstroleka.pl
Ostrołęka, WYBORY

Grabowski, Czartoryski, Cwalina-Śliwowska, Mamątow. Parlamentarzyści-elekci z Ostrołęki zabrali głos po wyborach

REKLAMA
zdjecie 4610
REKLAMA

Posłowie-elekci z Ostrołęki podziękowali wyborcom za głosy. W pierwszych wpisach w mediach społecznościowych wskazują na zaszczyt z pełnionej funkcji, dziękują za zaufanie i podkreślają, że postarają się nie zawieść oczekiwań wyborców.

Marcin Grabowski, Arkadiusz Czartoryski i Żaneta Cwalina-Śliwowska w Sejmie oraz Robert Mamątow w Senacie: to liczna reprezentacja Ostrołęki w parlamencie wyłoniona w wyborach parlamentarnych 2023. Jeszcze nigdy nasze miasto nie miało tak wielu przedstawicieli na Wiejskiej.

Marcin Grabowski: Ojczyźnie służę na zawsze

Poseł-elekt Marcin Grabowski z Prawa i Sprawiedliwości podziękował wszystkim, którzy oddali na niego głos w wyborach.

- Dziękuję swojej żonie, dzieciom, rodzicom, wszystkim, którzy byli zaangażowani bezpośrednio w moją kampanię. Postaram się nie zawieść państwa zaufania w Sejmie. Ojczyźnie służę na zawsze - napisał Grabowski.

Arkadiusz Czartoryski: To wielki zaszczyt

- Chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy wsparli moją kandydaturę - powiedział poseł-elekt Arkadiusz Czartoryski. "To wielki zaszczyt, że po raz kolejny będę reprezentował północno-wschodnie Mazowsze w parlamencie najjaśniejszej Rzeczypospolitej" - podkreślił.

Poseł-elekt z PiS pogratulował też innym, którzy otrzymali mandat poselski czy senatorski. Wymienił Żanetę Cwalinę-Śliwowską, ale pominął... Marcina Grabowskiego.

Żaneta Cwalina-Śliwowska: Kampania dała niesamowite efekty

Głos zabrała także poseł-elekt z Ostrołęki Żaneta Cwalina-Śliwowska. To polityczna debiutantka i od razu zaczyna od parlamentu. "Na tę chwilę nie potrafię Wam powiedzieć jak bardzo się cieszę z zaufania wyrażonego przez każdy z 9747 głosów oddanych na mnie w całym okręgu 18" - napisała na gorąco po wyborach, dodając:

To zaufanie, ale też i ogromne zobowiązanie, aby nie zawieść pokładanych we mnie nadziei. Zrobię wszytko, aby spełnić oczekiwania moich wyborców. DZIĘKUJĘ! W drugiej kolejności pragnę podziękować moim sztabowcom - Ostrołęka, Mińsk, Siedlce, Sulejówek. To była wyczerpująca kampania - ale dała niesamowite efekty.

Robert Mamątow: Obiecuję, że...

Senator-elekt Robert Mamątow z Ostrołęki w powyborczym wpisie złożył obietnicę związaną z pracą w izbie wyższej parlamentu w nadchodzącej kadencji.

- Dziękuję jeszcze raz za Państwa zaufanie. Chciałbym serdecznie podziękować każdemu z Was za wsparcie, które wyraziliście, wybierając mnie na stanowisko Senatora Rzeczypospolitej Polskiej. To ogromny zaszczyt i odpowiedzialność. Obiecuję, że będę dbać o dobro naszego społeczeństwa i Kraju. Niech żyje Polska! - napisał.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
luty 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
dk26 dk27 dk28 dk29  1  2  3
×