eOstroleka.pl
Region,

Groźny wypadek na S8. Jednym z uczestników kierowca z powiatu ostrołęckiego [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 4152
fot. KPP Wyszkówfot. KPP Wyszków
REKLAMA
zdjecie 4152
Posłuchaj

W niedzielę o godzinie 6:35 na drodze S-8 w miejscowości Tumanek doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Jednym z jego uczestników był kierowca z powiatu ostrołęckiego.

- Kierujący pojazdem marki Toyota , 25-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu legionowskiego, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Iveco wraz z przyczepą, którego kierującym był 33- letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego. W wyniku zderzenia, przyczepa wypięła się z samochodu dostawczego, a kierujący stracił panowanie nad pojazdem uderzając w bariery ochronne. Do szpitala trafił kierowca Toyoty. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - informuje mł.asp. Wioleta Szymanik z wyszkowskiej policji.

Droga przez kilka godzin była zablokowana, a wyszkowscy funkcjonariusze, kierowali nadjeżdżające pojazdy na objazdy.

Więcej o: wypadek, S8
fot. KPP Wyszkówfot. KPP Wyszków
fot. KPP Wyszkówfot. KPP Wyszków
fot. KPP Wyszkówfot. KPP Wyszków

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×