eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Grupa EMPATIC wydała debiutancki album!

REKLAMA
zdjecie 4023
REKLAMA
zdjecie 4023
Dla fanów ostrołęckiej grupy Empatic, mamy dobre wieści!  Debiutancki album grupy EMPATIC zatytułowany "Gods Of Thousand Souls" ukaże się już 10 grudnia nakładem Wydawnictwa Muzycznego "Psycho".

Płyta zostanie wydana przy wsparciu finansowym Samorządu Miasta Ostrołęki.
Realizacją płyty zajął się Tomek "Zed" Zalewski , na co dzień współpracujący z zespołem COMA. Za oprawę graficzną płyty odpowiedzialny jest Jacek "Th3rion" Wichowski. [www.th3rion.digart.pl]

W dniu premiery dodatkowo zespół zaprasza wszystkich fanów mocnego grania na koncert promujący album, do klubu "Vertigo". Więcej informacji na:

www.empatic.com
www.myspace.com/empatic
www.facebook.com/empatic.info
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29  30  1  2  3  4  5
×