zdjecie 4498
zdjecie 4498
2020-12-10T13:52:37+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Handlowcy z targowiska miejskiego piszą do prezydenta. Chodzi o decyzję OTBS

REKLAMA
Zdjęcie główne
REKLAMA
4
0
7

Miasto chce dokonać zmian w funkcjonowaniu targowiska miejskiego, lecz napotyka na opór samych handlowców. Nie zgadzają się oni z decyzją o usunięciu małych budek - obiektów handlowych zlokalizowanych na terenie targowiska.  

Handlowcy z targowiska, którzy posiadają obiekty handlowe (budki) twierdzą, że zostali wezwani przez OTBS do ich usunięcia - m.in. ze względu na zmiany organizacyjne. Postanowili jednak walczyć o zajmowane przez siebie obiekty. Wystosowali emocjonalne pismo do ratusza.

My, niżej podpisani handlowcy prowadzący działalność gospodarczą w Ostrołęce na ul. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" zwracamy się z uprzejmą prośbą do Pana prezydenta miasta Ostrołęki o podjęcie niezwłocznych i stanowczych działań do wydania stosownych decyzji i postanowień w zakresie skutecznego zapobiegnięcia likwidacji targowiska miejskiego

- tak rozoczyna się petycja do prezydenta Ostrołęki, którą złożyli przedstawiciele i handlowcy z targowiska miejskiego. 

Prośbę swą handlowcy motywowali faktem otrzymania pisma od OTBS z wezwaniem do usunięcia z terenu targowiska obiektów handlowych.

"Bezspornym celem działań Ostrołęckiego TBS jest definitywne zakończenie funkcji handlowo-usługowej targowiska miejskiego, na co stanowczo nie wyrażamy zgody. Informujemy, że wszyscy właściciele punktów handlowych usytuowanych na terenie targowiska (50 osób), są zdecydowanie przeciwni otrzymanej decyzji OTBS"

- czytamy w petycji podpisanej przez handlowców.

Jak dodają właściciele punktów handlowych, "działając w interesie mieszkańców Ostrołęki, jak i własnym, informujemy, że dalsza próba likwidacji targowiska spotka się z naszą stanowczą dezaprobatą. Decyzja OTBS godzi w najlepiej pojęte dobro społeczne i wymaga stanowiska ze strony prezydenta miasta".

W sprawie targowiska skierowaliśmy pytania do Urzędu Miasta, odpowiedź przygotowuje OTBS. Jeżeli otrzymamy informację, do sprawy wrócimy.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Zobacz również
Kalnedarz imprez
czerwiec 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6
dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13
dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20
dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27
dk28 dk29 dk30  1  2  3  4
×