eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Hity portalu eOstrołęka.pl: Te artykuły w roku 2013 czytaliście najchętniej

REKLAMA
zdjecie 8404
REKLAMA
zdjecie 8404

Na zakończenie mijającego roku postanowiliśmy przypomnieć naszym Czytelnikom najpopularniejsze artykuły 2013, zamieszczone w portalu eOstrołęka.pl. Z każdego miesiąca wybraliśmy materiały, które cieszył się Waszym największym zainteresowaniem.

W styczniu pod względem popularność królowały studniówki. Najpopularniejszy okazał się materiał z Zespołu Szkół Zawodowych nr 2. Wpływ na popularność teksty miały zapewne oświadczyny do jakich poszło podczas tej studniówki.

ZSZ nr 2: Studniówka z... oświadczynami w tle [VIDEO, ZDJĘCIA]

Najpopularniejszym tekstem lutego była informacja o morderstwie w mieszkaniu w jednym bloków przy ulicy Goworowskiej. W mieszkaniu znaleziono zwłoki niepełnosprawnej Małgorzaty P.

Morderstwo przy ulicy Goworowskiej? Małgorzatę P. znaleziono z nożem w piersi

Niekwestionowanym liderem w marcu był pierwszy ostrołęcki Harlem Shake. Uwagę naszych czytelników zyskał również materiał o kierowcach, którzy bezmyślnie przejeżdżają na czerwonym świetle przez skrzyżowanie ulic Mostowa, Bogusławskiego, Traugutta. W materiale pokazaliśmy wideo, na którym widać jak bardzo niebezpieczne są to sytuacje.

Powstał pierwszy ostrołęcki Harlem Shake [ZOBACZ VIDEO]

O włos od tragedii: Rozpędzony TIR niemal staranował autobus wypełniony pasażerami [WIDEO]

Kwiecień to miesiąc kiedy wszyscy zastanawiają się jak będą wyglądały Dni Ostrołęki. Pewnie dla tego najwięcej wyświetleń miał zamieszczony przez nasz program tych uroczystości. Nie bez znaczenia w tej sytuacji był fakt, że na forum toczyła się ostra dyskusja o brak koncertu plenerowego. Niewiele mniejszą popularnością cieszył się materiał z odwiedzin Roberta Bruneiki w Clubie Ibiza.

Dni Ostrołęki 2013: Zobacz, jakie atrakcje przygotowano dla mieszkańców miasta [PROGRAM]

Robert Burneika: eOstrołęka, nie ma lipy!. Tylko u nas wywiad z „Hardkorowym Koksem” [VIDEO]

W maju najczęściej czytanym był tekst o tym, że market budowlany OBI powstający w Galerii Bursztynowa rozpocznie rekrutację do pracy. Informowaliśmy wtedy, że rekrutacja ruszy w drugiej połowie 2013. Na razie jednak OBI prowadzi rekrutację wyłącznie dla swoich pracowników.

Wkrótce ruszy rekrutacja do pracy w OBI

Czerwiec przyniósł nam informację o tym, że w ostrołęckim szpitalu jest wybudowany nakładem milionów złotych pochodzących z publicznych pieniędzy nowoczesny oddział onkologiczny. Niestety stał zamknięty ponieważ... Narodowy Fundusz Zdrowia nie rozpisał kontraktu dla ostrołęckiej placówki. Z pośród wszystkich tekstów o tej sprawie największe wrażenie na naszych czytelnikach zrobiły pokazane przez nas zdjęcia pustego oddziału. Popularne były również informacje z zakończeń roku szkolnego w poszczególnych ostrołęckich placówkach. Najpopularniejszy okazał się materiał z SP 10.

Zobacz jak wygląda nowoczesny, nieużywany oddział onkologiczny szpitala w Ostrołęce [ZDJĘCIA]

Uczniowie „dziesiątki” doczekali się upragnionych wakacji [ZDJĘCIA]

W wakacyjnym miesiącu lipcu popularnością cieszyły się informacje "lekkie". Królowały głównie teksty o różnego rodzaju imprezach. Hitem okazała się zapowiedź Miodobrania Kurpiowskiego. Nie mniejszą popularnością cieszył się Bilguun Ariunbaatar, który odwiedził Kurpie. Wizyta zorganizowana została w ramach programu Viva Polska "Puk puk to my!". Jego celem jest sprawdzenie gościnności Polaków. Uwagę czytelników przykuł również gorący materiał z Clubu Ibiza.

Miodobranie Kurpiowskie 2013: Zagrają Formacja Nieżywych Schabuff, Grzegorz Halama i Happysad [PROGRAM]

Viva Polska: "Puk puk to my" i Bilguun Ariunbaatar sprawdzali gościnność mieszkańców Kadzidła [WIDEO]

Gorąca eksplozja sexu w klubie Ibiza Zalesie [ZDJĘCIA +18]

W sierpniu w naszym rankingu oglądalności było tłoczno. Bardzo popularne z prawie identyczną oglądalność były teksty o Rockołęce, Miodobraniu Kurpiowskim i imprezach Beach Party na plaży w Ostrołęce. Wyróżnić musimy jednak dwa inne materiały. Chodzi o śmiertelny wypadek w Stora Enso i humor po ostrołęcku czyli Jopek TV.

Znamy szczegóły tragicznego wypadku w Stora Enso. Mężczyzna zginął uderzony wózkiem szczękowym

Jopek TV, czyli humor po ostrołęcku [WIDEO +18]

Wrzesień to afera wokół byłego już piłkarza Narwi oskarżonego o pedofilie. Filip K. składał seksualne propozycje przez internet dziewczynkom w wieku do 13 lat. Po przedstawieniu zarzutów mężczyzna przyznał się do popełnionego czynu. Popularność zyskała również fotorelacja z koncertu KaeN w Klubie U Studentów oraz informacja o tym, że w Ostrołęce powstanie kino 3D 360 stopni.

Ogólnopolskie media o piłkarzu Narwi: Pięć zarzutów dotyczących pedofilii! [VIDEO]

KaeN w Klubie U Studentów [ZDJĘCIA]

W Ostrołęce powstanie kino 3D 360 stopni? [WIZUALIZACJA]

Najpopularniejszym artykułem października okazał się ten, w którym pokazaliśmy jak wygląda stary basen. Miejska pływalnia przy ulicy Piłsudskiego została zamknięta w 2011 roku z chwilą oddania do użytku nowoczesnego aquaparku przy Witosa. Od tego czasu obiekt jest zamknięty na cztery spusty.

Zobacz jak obecnie wygląda stara, opuszczona pływalnia miejska [ZDJĘCIA]

W przekroju całego roku bardzo popularne są wszelkie informacje o Galerii Bursztynowa. Hitem listopada był artykuł ze wskazówkami gdzie szukać ofert pracy w galerii.

Gdzie szukać informacji o ofertach pracy w Galerii Bursztynowej?

W grudniu hitem okazał się chaos komunikacyjny jaki zafundowała nam OSTRADA rozpoczynając samowolnie prace na rondzie Siemowita obsługującym komunikacyjne oba ostrołęckie mosty. Remont spowodował gigantyczne korki w całym mieści. Dużą popularnością cieszyły się również teksty o Świątecznej Zbiórce Żywności. Przez trzy dni dziewięciuset wolontariuszy zachęcało w sklepach do udziału w Świątecznej Zbiórce Żywności 2013. Ostrołęczanie po raz kolejny nie zawiedli. Udało się  zebrać ponad 11 ton produktów, które trafiły do potrzebujących rodzin.

Ostrołęka: Chaos komunikacyjny w mieście. Policja kieruje ruchem. OSTRADA samowolnie podjęła prace remontowe! [ZDJĘCIA]

Świąteczna Zbiórka Żywności 2013: Ostrołęka ma nowy rekord. Zebraliśmy ponad 11 ton produktów! [VIDEO, ZDJĘCIA]

Na tym kończymy przegląd tegorocznych hitów. Wszystkim naszym Czytelnikom dziękujemy za tak chętne odwiedzanie portalu eOstrołęka.pl i zapewniamy, że będziemy się starać, abyście w nowym roku czytali nas równie często.

Redakcja

Kalendarz imprez
lipiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
 22 dk23 dk24 dk25  26  27 dk28
 29  30 dk31  1  2  3  4
×