eOstroleka.pl
Ostrołęka, UJAWNIAMY

Horror w Ostrołęce! Co wydarzyło się przy Prądzyńskiego? Doszło do zabójstwa

REKLAMA
zdjecie 4072
Blok, w którym doszło do zabójstwa Blok, w którym doszło do zabójstwa
REKLAMA
Posłuchaj

W sobotni wczesny poranek spokój mieszkańców jednego z bloków przy Prądzyńskiego w Ostrołęce został brutalnie przerwany. Z naszych ustaleń wynika, że w jednym z mieszkań doszło do kłótni podczas libacji alkoholowej, a następnie - do ataku nożem. Poszkodowany zmarł.

Z naszych informacji wynika, że w sobotę 20 kwietnia około godziny 5.00 rano podczas libacji alkokolowej, w której brało udział dwóch mężczyzn i kobieta, doszło do scysji pomiędzy uczestnikami. Jeden z mężczyzn podczas kłótni miał wbić drugiemu nóż w okolice oczodołu.

Obrażenia okazały się bardzo poważne. Poszkodowanego mężczyznę w ciężkim stanie zabierano do szpitala, a jego stan nie rokował wówczas najlepiej. Niestety - jak ustaliliśmy - poszkodowany zmarł. Sprawca został zatrzymany, usłyszy zarzut zabójstwa, za co grozi kara dożywocia.

To na razie nasze nieoficjalne ustalenia. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi prokuratura, która najpewniej w poniedziałek poinformuje o przeprowadzonych dotychczas aktywnościach w tym śledztwie.

Więcej o zdarzeniu w poniedziałek na eOstroleka.pl.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
zdjecie 4072
Kalendarz imprez
sierpień 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
 3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
 10 dk11 dk12 dk13  14 dk15 dk16
 17  18  19 dk20 dk21  22 dk23
 24  25 dk26 dk27 dk28 dk29  30
 31  1  2  3  4  5  6
×