eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

I Forum Samorządów Uczniowskich z Zespołów Szkół Powiatowych [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 886
REKLAMA

Wczoraj odbyło się I Forum Samorządów Uczniowskich z Zespołów Szkół Powiatowych. Gości i uczestników powitał starosta Stanisław Kubeł.

Wydarzenie miało na celu zachęcić członków samorządów uczniowskich ze szkół ponadpodstawowych z terenu Powiatu Ostrołęckiego do angażowania się w sprawy lokalne i aktywnej partycypacji obywatelskiej.

Po prelekcji odbyły się dwie debaty: uczniów i nauczycieli, podczas których uczestnicy mogli wymienić się wiedzą, doświadczeniami oraz ciekawymi pomysłami. Prelegentami podczas forum byli: dr Łucja Lisiecka, rektor Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Ostrołęce, dr Daniel Małdachowski, dziekan WSAP, mecenas Magdalena Werpachowska, Marek Piórkowski, wójt gminy Czarnia.

Forum odbyło się w sali konferencyjnej Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie, Delegaturze w Ostrołęce. W wydarzeniu uczestniczyli również Marcin Grabowski, dyrektor ostrołęckiej delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego oraz pracownicy Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych, Katarzyna Czerkas i Stanisław Kubeł z dyrektor Wydziału Magdaleną Pietras.

Źródło:
Źródło
REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
luty 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
dk26 dk27 dk28 dk29  1  2  3
Dzisiaj:
Kino JANTAR
Kino HELIOS w Łomży
×