II edycja konkursu "Najpiękniesze Parki Mazowsza"
fot. Canon7d (www.fotoostroleka.pl)To już druga edycja organizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego konkursu. W 2009 r. tytuł „Najpiękniejszego parku Mazowsza” w kategorii park duży otrzymał park w Młochowie (gm. Nadarzyn, pow. pruszkowski). Najpiękniejszym parkiem średnim i małym okazały się kolejno – park im. Karola Augusta Dittricha w Żyrardowie oraz park w Pilawie. Wyróżnienia powędrowały do Pruszkowa. Otrzymały je park Mazowsze i park Potulickich. Laureaci otrzymali nagrody w postaci sprzętu ogrodniczego.
Konkurs trwa do 21 czerwca 2013 r. Aby wziąć w nim udział, wystarczy przesłać do urzędu marszałkowskiego kartę zgłoszeniową wraz z fotografiami czy filmami. Laureatów wyłoni powołana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego komisja konkursowa.
Konkurs jest dofinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie www.wfosigw.pl
Adres zgłoszeniowy:
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie
Departament Środowiska
ul. ks. I. Kłopotowskiego 5
03-718 Warszawa
Regulamin (pobierz) (42 KB)
Zobacz również
Interwencja Czytelnika: Zastawiony podjazd dla osób niepełnosprawnych przed ostrołęckim szpitalem [ZDJĘCIA]
Łomża: Zmiany przebiegu tras MPK w związku z remontem ulic przyległych do Starego Rynku
Piknik historyczny z okazji 182. Rocznicy bitwy pod Ostrołęką [PROGRAM]
Szkolny turniej w Kadzidle z niespodzianką dla dzieci: Siatkarze Energi Pekpol podziękowali najmłodszym kibicom za doping [ZDJĘCIA]
Rada osiedla Dzieci Polskich rozliczona [VIDEO, ZDJĘCIA]
Park Wodny Aquarium: Pokaz ratownictwa wodnego dla Szkoły Promocji Zdrowia
Kalendarz imprez
| Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
| 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 | 8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 | 14 | 15 |
16 |
17 |
18 | 19 |
20 | 21 |
22 | 23 |
24 |
25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 |




2
3
8