eOstroleka.pl
Ostrołęka,

II edycja Targów Ślubnych LOVE i charytatywny bieg w strojach ślubnych

REKLAMA
zdjecie 5810
zdjecie 5810
fot. T. Mateusiakfot. T. Mateusiak
REKLAMA

Po niewątpliwym sukcesie I edycji Targów Ślubnych LOVE przyszła kolej na kolejne wydanie imprezy przeznaczonej dla przyszłych nowożeńców. Tegoroczną edycję targów otworzy charytatywny Bieg w Strojach Ślubnych.

II edycja Targów Ślubnych odbędzie się 4 października. Tegoroczną imprezę otworzy charytatywny Bieg w Strojach Ślubnych, z którego dochód przeznaczony zostanie na projekt Karolina Waleczna - zbierający fundusze na leczenie młodej ostrołęczanki walczącej z rakiem.

- Zeszłoroczny sukces Targów udowodnił, że tego typu wydarzenie jest potrzebne w naszym mieście i bardzo chętnie odwiedzane przez mieszkańców Ostrołęki i okolic. W tym roku nie tylko chcemy powtórzyć ten sukces ale go podwoić – mówi Roxana Dawid, organizator targów.

W charytatywnym Biegu w Strojach Ślubnych, który otworzy tegoroczne Targi Ślubne LOVE, udział wziąć każdy, bez względu na to, czy jest przed czy po ślubie, trenuje biegi systematycznie czy tylko rekreacyjnie.

- Dystans będzie na tyle krótki by dosłownie każdy mógł pobiec w naszym biegu. Nie mieścisz się już w swój garnitur? Nie masz już sukni ślubnej - to nic! W pakiecie startowym - będą czekały na uczestników welony i muszki! By dodać dreszczu rywalizacji dla pierwszych trzech osób, które osiągną najlepszy czas będą czekały cenne nagrody. Nagrodzimy także tych co zadbają o swój strój startowy - czyli tych co pobiegną w koszuli, garniturze, sukience czy w szpilkach! Dochód z pakietów startowych przeznaczymy na projekt Karolina Waleczna - który zbiera fundusze na leczenie młodej ostrołęczanki walczącej z rakiem. Bieg to dobra, szalona zabawa w szczytnym celu! Pakiet startowy to koszt 20 zł w tym uczestnik otrzyma atrybut biegu (welon lub muszkę, numer startowy, "coś na ząb" by odzyskać siły po biegu oraz liczne niespodzianki) – dodaje Roxana.

Osoby chętne do wzięcia udziału w biegu mogą już wysyłać swoje zgłoszenia na maila: targislubnelove@wp.pl (imię, nazwisko). Jeżeli ktoś zdecyduje się w dniu biegu na start również będzie mógł wziąć udział - jego numer startowy zostanie wtedy wypisany ręcznie. Poza tym tego dnia narzeczeni, rodziny, pary planujące ślub będą miały niepowtarzalną okazję tego dnia do zapoznania się z ofertą firm, które będą niezbędne przy organizacji ich ślubu.

W programie całodniowych Targów przewidziane są liczne atrakcje takie jak: różne pokazy, nauka pierwszego tańca, wystawy samochodów ślubnych, konkursy z nagrodami, spotkania z ekspertami, liczne degustacje i warsztaty. Wstęp na targi będzie darmowy, a na uczestników będzie czekało wiele atrakcji. Dodatkowo będzie także Strefa dla Dzieci - by osoby, które nie mogą przyjść same mogły spokojnie zostawić dzieci w wyznaczonej strefie. Będzie Strefa Fit - z dietetykami i trenerami - którzy chętnie udzielą rad tym co chcą zadbać o swoją sylwetkę i zdrowie.

Więcej informacji uzyskać można pod adresem e-mail targislubnelove@wp.pl / tel. 535360060 www.facebook.com/targislubnelove.

Kalendarz imprez
czerwiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
 10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
 17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
dk24 dk25 dk26  27  28  29  30
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×