eOstroleka.pl
Ostrołęka,

II Ostrołęckie Targi Książki Regionalnej [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 1524
zdjecie 1524
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA

Miejska Biblioteka Publiczna im. Wiktora Gomulickiego w Ostrołęce zaprosiła dziś lokalnych wydawców na II Targi Książki Regionalnej. Była to doskonała okazja do uzupełnienia własnego księgozbioru, poznania nowych publikacji czy wymiany doświadczeń i kontaktów między rodzimymi wydawnictwami czy autorami.

II Ostrołęckie Targi Książki Regionalnej to propozycja skierowana zarówno do wydawców jak i do czytelników. Każda z grupa miała okazję do zapoznania się z najnowszymi publikacjami, często niszowymi, nawiązującymi do lokalnej historii czy poruszającymi aspekty istotne i znane wyłącznie na Kurpiach.

W licznych propozycjach przygotowanych przez rodzime wydawnictwa można było przebierać do woli. Swoje najnowsze książki, monografie i inne publikacje prezentowało m.in. Ostrołęckie Towarzystwo Naukowe, Towarzystwo Przyjaciół Ostrołęki, było też Muzeum Żołnierzy Wyklętych z szeroką ofertą wydawnictw związanych z historią walk niepodległościowych. Na targach nie zabrakło także wydawnictw z powiatu ostrołęckiego, z ziemi łomżyńskiej, publikacji dla fanów kultury kurpiowskiej, książek dla dzieci i młodzieży.

Targi były także dla organizatora okazją do podratowania własnego budżetu. Podczas wydarzenia można było kupić po okazyjnej cenie część zbiorów bibliotecznych.

 

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
maj 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27  28 dk29 dk30  31  1  2
×