2017-06-28T12:38:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Interwencja czytelnika: "Pisk opon, ryk silników. Oto piątek na parkingu przy galerii"

REKLAMA
zdjecie 1391
zdjecie 1391
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
8
0
15

Jeden z naszych czytelników zwrócił się do nas z prośbą o interwencję w sprawie głośnego zachowania miłośników motoryzacji, którzy spotykają się w piątkowe wieczory na parkingu przy Galerii Bursztynowej. - Jest tak głośno, że nie można spać, słychać tylko ryk silników i pisk opon - czytamy.

- Proszę o interwencję w sprawie pisków na parkingu przy Galerii Bursztynowej. W nocy z piątki na soboty nie da się spać w okolicznych budynkach, bo młodzież jeździ samochodami po parkingu ruszając z piskiem opon. Ryk silników, pisk opon i głośne rozmowy sprawiają, że ciężko tam wytrzymać. Czy policja nie może nic z tym zrobić? - pyta czytelnik.

Odpowiada Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce:

Bardzo dziękujemy czytelnikowi za sygnał. Odpowiadając na pytanie informuje, że ostrołęccy policjanci dokonują kontroli we wskazanych przez czytelnika miejscach. W ich wyniku wielokrotnie osoby poruszające się autami niezgodnie z przepisami ruchu drogowego były karane mandatami oraz zatrzymywane im były dowody rejestracyjne, m.in. z uwagi na stan techniczny tych pojazdów. W przypadku odmowy przyjęcia mandatów policjanci sporządzają wnioski o ukaranie do sądu.

Powyższa informacja została już przekazana naczelnikowi ostrołęckiego wydziału ruchu drogowego, który skierował we wskazane przez czytelnika miejsca funkcjonariuszy w nieoznakowanym radiowozie wyposażonym w videorejstrator.

Jednocześnie przypominamy, że  tego rodzaju zgłoszeń można dokonywać poprzez istniejącą Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa, aby to zrobić wystarczy wejść na stronę dowolnej jednostki policji, po kliknięciu w nazwę od razu zostaniemy przekierowani na "mapę", a w zgłoszone miejsca zostaną skierowane policyjne patrole.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
wrzesień 2022
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
 5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
dk26 dk27 dk28 dk29 dk30  1  2
×