zdjecie 1647
zdjecie 1647
2013-07-06T12:59:20+02:00 eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Interwencja Czytelnika: Pracownicy MPK zabrali kosz a śmieci rozsypali po podwórku

REKLAMA
Siedziba firmy MPK, fot. eOstrołęka.plSiedziba firmy MPK, fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA

Do naszej redakcji wypłynęła skarga zbulwersowanej Czytelniczki, mieszkanki gminy Rzekuń, której firma MPK zabrała pod jej nieobecność kosz na śmieci, zawartość pojemnika rozsypując po podwórku.

Poniżej publikujemy całą treść maila.

„Jestem zbulwersowana postępowaniem z klientami (od lipca byłymi), przez firmę odbierającą śmieci MPK sp. z o. o., z siedzibą w Ostrołęce, przy ul. Kołobrzeskiej 5. Mieszkam w gminie Rzekuń. W dniu 26 czerwca 2013r. wróciłam, po godz. 16 z pracy do domu. Od razu zauważyłam fruwające po podwórku śmieci. Zorientowałam się, że są to moje śmieci z kosza. Okazało się, że kosza na śmieci nie było, a wszystkie śmieci z niego zostały wysypane na podwórko. Przypuszczałam że zrobiła to firma odbierająca od nas śmieci, z którą mieliśmy podpisaną umowę, czyli MPK. Następnego dnia zadzwoniłam do biura obsługi klienta MPK. Zapytałam najpierw, czy firma zabrała w dniu wczorajszym pojemnik na śmieci, by się upewnić że ktoś inny go nie zabrał. Pani potwierdziła, że został zabrany kosz, ponieważ teraz w gminie Rzekuń śmieci będzie odbierała inna firma. Bulwersujące jest postępowanie MPK wobec klientów. Po pierwsze firma nie poinformowała mnie, że będzie odbierała kosz. Po drugie jak można było wysypać śmieci na podwórko. Jeśli bez powiadomienia firma chciała zabrać śmieci, to przynajmniej powinna była zadbać o to by opróżnić kosz we własnym zakresie, a nie wysypać śmieci na podwórko. Firma powinna była odebrać kosz w mojej obecności. Kilka lat temu, po podpisaniu umowy
przywieziono mi kosz. Kwitowałam wówczas odbiór kosza. Kosz został zabrany
pod moją nieobecność, więc nie mam pokwitowania zabrania kosza. Jak można tak traktować klientów. Firma tak postępuje, ponieważ już nie będzie odbierała śmieci z gminy Rzekuń. Ciekawa jestem czy w ten sam sposób potraktuje klientów, od których od lipca będzie odbierała śmieci?”


O komentarz w tej sprawie chcieliśmy poprosić pracowników firmy MPK, jednak pomimo podjętych kilkunastu prób telefonicznego kontaktu, okazało się to niemożliwe – wszystkie linie były zajęte. Dotychczas nie odpisano tez na naszego e-maila z pytaniami.

REKLAMA
zdjecie 1647
Kalendarz imprez
wrzesień 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 30  31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27 dk28 dk29 dk30  1  2  3
×