eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Interwencja czytelnika: "Tak wygląda park po każdym weekendzie, świętach, feriach..." [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 4917
zdjecie 4917
REKLAMA

- Ostrołęka taka piękna - pisze z sarkazmem nasza czytelniczka, oburzona zachowaniem osób, które spędzają wolny czas w parku przy ul. Bursztynowej. Park jest notorycznie zaśmiecany i po każdym weekendzie wygląda jak pobojowisko. Obok koszy na śmieci walają się śmieci, wśród których najwięcej jest oczywiście butelek i puszek po alkoholu.

Park przy Bursztynowej jest miejscem rozrywki nie tylko dla młodzieży spożywającej alkohol, ale też dla dzieci przychodzącymi na okoliczne place zabaw z rodzicami. Widok, który zastają po wieczorowych schadzkach zdecydowanie nie zachęca do aktywnego wypoczynku w tym miejscu.

- Zdjęcia są z różnych dni, tak wygląda park po każdym weekendzie, świętach, feriach. Zachęcam do zajęcia się tematem, to obrzydliwe jakimi ludzie są syfiarzami - pisze nasza czytelniczka.

Na zdjęciach, jakie otrzymaliśmy, możemy zobaczyć skalę problemu. Sprawę zgłosimy do odpowiednich służb odpowiadających za pilnowanie porządku w parku oraz utrzymywanie w nim czystości. Do sprawy wrócimy.

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś coś nadzwyczajnego, śmiesznego, a może masz problem, którym chciałbyś się podzielić? Jeżeli tak, to skontaktuj się z nami! Kontakt: redakcja@eostroleka.pl

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
dk29  30  1  2  3  4  5
Dzisiaj:
Wydarzenia
Kino JANTAR
×