eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

IX Powiatowa Spartakiada Osób Niepełnosprawnych w Goworowie. Rywalizacja w duchu fair-play [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 2143
fot. Urząd Gminy Goworowofot. Urząd Gminy Goworowo
REKLAMA

Goworowo już po raz 9. było gospodarzem Powiatowej Spartakiady Osób Niepełnosprawnych. Rywalizacja przebiegająca zgodnie z zasadami fair-play wyłoniła zwycięzców w każdej z konkurencji. Sypnęło pucharami i medalami, nikt z uczestników nie odszedł “z kwitkiem”.

IX Powiatowa Spartakiada Osób Niepełnosprawnych w Goworowie odbyła się w piątek, 16 czerwca. Z roku na rok w wydarzeniu udział bierze coraz większa liczba zawodników, co dla organizatorów jest budujące i stanowi potwierdzenie, impreza na stałe już wpisała się w cyklicznych imprez w gminie Goworowo.

Jako organizatorów i współorganizatorów bardzo nas to cieszy. Oznacza to, że organizacja spartakiady, dobór konkurencji, atmosfera bardzo uczestnikom odpowiada. Rangę imprezy niewątpliwie podniosła obecność znakomitych gości na czele ze Starostą Powiatu Ostrołęckiego Panem Stanisławem Kubłem, Wójtem Gminy Goworowo Panem Piotrem Kosiorkiem. Swoją obecnością zaszczycili nas również przedstawiciele Rady Gminy Goworowo z Panią przewodniczącą na czele oraz Panie z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrołęce z Panią Dyrektor Edytą Pędzich. Zawodnikom kibicowali Dyrektorzy i Kierownicy jednostek organizacyjnych z naszej gminy i zaprzyjaźnionych z nami gmin powiatu ostrołęckiego. Dziękujemy bardzo serdecznie naszym gościom. Niezawodnie obecni byli opiekunowie i rodzice osób z niepełnosprawnościami oraz wolontariusze, którzy jak zawsze dzielnie pomagali zawodnikom podczas zmagań sportowych i organizatorom podczas serwowania posiłku. Gorąco za to dziękujemy.

- informują organizatorzy.

W dniu zawodów aura nie zawiodła - przy pięknej słonecznej pogodzie zmagania były czystą przyjemnością.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
lipiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
 22 dk23 dk24 dk25  26 dk27 dk28
 29 dk30 dk31  1  2  3  4
×