2019-08-12T10:00:00+02:00 eOstroleka.pl 10 0 3 6.7
Ostrołęka,

„Jak być szczęśliwym w małżeństwie” - Siła w różnorodności. Część 1 [WIDEO]

REKLAMA
REKLAMA
2
1
1
Najlepszy komentarz
~Małżonka, 22:40 12-08-2019,   100%
Sympatyczni ci Państwo. Podobają mi się. Uważam jednak, że w pierwszej historyjce z życia - kiedy to dobrą zabawę taty z dziećmi było słychać - należało pochwalić męża za to, że wkładał wysiłek chętnie i dobrowolnie , mając na uwadze radość dzieci.  Drobny bałaganik po zabawie  to sprawa drugorzędna...
odpowiedz   •   oceń :  
„Jak być szczęśliwym w małżeństwie” – to cykl wideoporadnika, który specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy z Joanną i Norbertem Dawidczykami. Tytuł dzisiejszego odcinka to „Siła w różnorodności”.

Prowadzącymi nasz nowy projekt „Jak być szczęśliwym w małżeństwie” są Joanna i Norbert Dawidczykowie – pochodzące z Ostrołęki małżeństwo z 18-letnim stażem. Na co dzień prowadzą poradnię małżeńską, w której pomagają innym parom w rozwiązywaniu problemów i konfliktów.

„Od 2004 roku czujemy się szczególnie wezwani do posługi na rzecz rodzin, a głównie małżeństw, które chciałyby odkurzyć swoją miłość lub naprawić to i owo w związku.” - mówią Dawidczykowie.

O tym jak szczęśliwie i w harmonii iść razem przez życie Joanna i Norbert Dawidczykowi będą opowiadać w cyklicznych wideoporadnikach. Poruszać w nich będą zagadnienia i problemy, z którymi spotykają się na co dzień w swojej pracy w poradni małżeńskiej. W każdym z odcinków prowadzący będą także odpowiadać na wybrane pytania od widzów, które kierować można pod adres email: jnf@o2.pl z dopiskiem „Jak być szczęśliwym w małżeństwie”.

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego, pilotażowego odcinka. Kolejne części ukazywały będą się na łamach naszego serwisu w cyklach dwutygodniowych.
Materiał filmowy 1 :

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Małżonka, 22:40 12-08-2019,   100%
Sympatyczni ci Państwo. Podobają mi się. Uważam jednak, że w pierwszej historyjce z życia - kiedy to dobrą zabawę taty z dziećmi było słychać - należało pochwalić męża za to, że wkładał wysiłek chętnie i dobrowolnie , mając na uwadze radość dzieci.  Drobny bałaganik po zabawie  to sprawa drugorzędna i słusznie.    Gdyby  dzieci  grzecznie się najadły, umyły i położyły do spania - na pewno byłyby mniej szczęśliwe.   Przy trochę szalonej ale bezpiecznej zabawie jest i radość i nauka przez zabawę.    Wydaje mi się, że tu mama myślała bardziej egoistycznie - że tata posprząta,  dzieci uśpi  i szybciej zajmie się mamą.   Powie, że kocha, że nie mógł się doczekać,  itd.  Zapewne tak jest. Jednak szczęśliwe dzieciństwo ma ogromny wpływ na dalsze dorosłe życie a  drobny bałagan przy zabawie to przysłowiowy pryszcz.  Popieram  Wasze porady małżeńskie, życie pokazuje, że ta wiedza  jest  bardzo pożyteczna dla wielu małżeństw.  Zachęcam też innych do zapoznawania się z poradami prowadzonymi przez Państwa.  Wiedza zawsze w cenie, zaś wiedza we właściwym czasie to połowa sukcesu.  Pozdrawiam czytających.
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Kalnedarz imprez
styczeń 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 30  31  1  2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
 27 28 29 30 31  1  2