eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Jasełka w wykonaniu dzieci z przedszkola nr 1 (WIDEO, ZDJĘCIA)

REKLAMA
zdjecie 7237
REKLAMA
zdjecie 7237

fot. eOstroleka.pl
We wtorek, 14 grudnia w klubie Oczko dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Ostrołęce przedstawiły swoim rodzicom i dziadkom Jasełka.

W przedszkolu nr 1 przedstawianie jasełek to tradycja. Co roku wychowawczynie przygotowują przedszkolaków to tego teatralnego wystąpienia. W przygotowania angażują się również rodzice, którzy wykonują stroje i pomagają przy dekoracjach. Na koniec zasiadają na widowni i z zachwytem podziwiają swoje pociechy. A było co podziwiać!


Zapraszamy do oglądania galerii!
Materiał filmowy 1 :
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×