eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Jest nadzieja na cud! Gaja ma szansę na leczenie w USA. Potrzeba potężnej fali wsparcia

REKLAMA
zdjecie 4036
fot. SiePomagafot. SiePomaga
REKLAMA

Gaja cierpiąca na Zespół Retta ma szansę na leczenie w Stanach Zjednoczonych! Wciąż trwa zbiórka funduszy na ten cel. Zachęcamy więc do wpłat i udostępniania.

U dwuletniej Gai Zakrzewskiej z terenu naszego powiatu zdiagnozowano Zespół Retta: bardzo ciężką i rzadką genetyczną chorobę. Jej historię już opisywaliśmy, ale pojawiły się nowe okoliczności...

- Mamy dobre wieści! Pojawiła się nadzieja i nasza mała bohaterka ma szansę zostać przyjęta do jednej z amerykańskich klinik specjalizujących się w opiece nad pacjentami z Zespołem Retta! Może to się stać już w marcu, czyli za 2 miesiące! - poinformowali rodzice Gai, dodając:

Aby to się stało, musimy zebrać znaczną sumę na badania kwalifikacyjne. Droga do zdrowia Gai to wyboista, kosztowna i trudna podróż, której sami nie jesteśmy w stanie pokonać. Dlatego potrzebujemy Was, abyśmy razem stworzyli potężną falę wsparcia! Musimy się spieszyć, bo choroba jest bezwzględna – nie patrzy na czas i postępuje nieubłaganie. Będzie postępować, aż odbierze Gai wszystko! Nie możemy więcej pozwolić sobie na stracony czas! Dlatego z głębi serca zwracamy się do Was z niezwykłym uczuciem nadziei, ale i jednocześnie z gorzkim smutkiem związanym z sytuacją, w jakiej znalazło się nasze ukochane dziecko. Prosimy o wsparcie finansowe.

"Każdy grosz, jaki uda nam się zebrać, przyczyni się do zapewnienia Gai dostępu do leczenia, które może zatrzymać postęp choroby i poprawić jakość jej życia. Każdy grosz przybliża nas do tego cudu... Wierzymy, że wspólnymi staraniami możemy uczynić ten cud możliwym!" - czytamy w opisie zbiórki.

Potężna fala wsparcia? Zróbmy to! Link do zbiórki poniżej:

REKLAMA
Kalendarz imprez
marzec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29 dk1 dk2 dk3
dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
dk11  12  13  14  15  16  17
 18  19 dk20  21  22 dk23 dk24
dk25 dk26 dk27  28  29  30  31
×