2017-06-06T12:45:16+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Jubileusz 25-lecia Spółdzielni Mieszkaniowej Centrum [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
2
0
1

Jedna z najliczniejszych ostrołęckich spółdzielni mieszkaniowych – SM Centrum ma już 25 lat. Z tej okazji w Klubie Oczko odbyła się dziś uroczysta gala a w godzinach popołudniowych na placu przy ulicy Berlinga władze spółdzielni zorganizowały dla wszystkich mieszkańców wyjątkowy i pełen atrakcji piknik rodzinny.

W uroczystych obchodach jubileuszu 25-lecia SM Centrum udział wzięli przedstawiciele rady nadzorczej i zarządu spółdzielni, przedstawiciele władz samorządowych z prezydentem Januszem Kotowskim na czele, reprezentacje organizacji z którymi spółdzielnia współpracuje na co dzień zarząd Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej z której to właśnie 25 lat temu wyodrębniła się SM Centrum.

Galę uświetniły swoimi występami maluchy z dwóch funkcjonujących na osiedlu Centrum przedszkoli – PM 1 i PM 9. Po części artystycznej głos zabrali kolejno – Daniel Prus przewodniczący Rady Nadzorczej SM Centrum i Ryszard Sowa, prezes zarządu, który przypomniał historię spółdzielni opowiedział o jej rozwoju i trudnej drodze do dzisiejszej formy i wielkości organizacji.

W dowód wdzięczności za pracę na rzecz członków spółdzielni, obecny zarząd wręczył założycielom i najbardziej zasłużonym działaczom specjalne dyplomy.

Ciepłe słowa i życzenia dalszych sukcesów prezydium i rady nadzorczej spółdzielni złożyli zaproszeni goście. Podczas uroczystości oficjalnie dokonano wręczenia nagrody głównej w konkursie na logotyp SM Centrum, którą otrzymała Sara Pons.

Oprócz części „oficjalnej” władze spółdzielni przygotowały dziś także piknik rodzinny dla swoich mieszkańców. Odbędzie się on na placu przy ulicy Berlinga. Początek imprezy o godzinie 12:00.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Mieszkaniec CENTRUM , 18:50 06-06-2017,   100%
Piękny jubileusz, szkoda tylko ,że wśród gości nie ma ludzi , którzy od podstaw zakładali spółdzielnię i wkładali w to ogrom pracy i czasu. Przykro że , Zarząd      i Rada o nich zapomnieli. Mieszkam na tym osiedlu dłużej niż istnieje spółdzielnia i tak się składa , że pamiętam tych pracowników i ich zaangażowanie na rzecz osiedla. Większość z nich już tu nie pracuje , ale jakiś szacunek powinien im się należeć i powinni otrzymać zaproszenia na taką uroczystość. Były to bardzo miły gest i podziękowanie ,że ćwierć wieku temu z pełnym zaangażowaniem  pracowali na rzecz spółdzielni i jej mieszkańców.
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zobacz również
Kalnedarz imprez
maj 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  1  2  3
 4  5  6  7  8  9  10
 11  12  13  14  15  16  17
18  19  20  21  22  23  24
25  26  27  28  29  30  31
Dzisiaj:
Brak wydarzeń