eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Już jest! Najnowsza płyta Piotra Grzyba i Zupy Grzybowej czeka na fanów! [WIDEO ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 9752
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA

W poniedziałek, 26 czerwca odbyła się oficjalna premiera najnowszego płyty Piotra Grzyba i Zupy Grzybowej. Koncert promujący krążek, na którym swój debiut w roli autora tekstów zalicza sam “Grzybek”, odbył się w sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury.

Najnowsza, trzecia w dorobku Piotra Grzyba i Zupy Grzybowej płyta nosi tytuł “Dom”. Zawiera 13 utworów z tekstami przygotowanymi przez Kazimierza Dłuskiego, Adama Wołosza, Leszka Zdunia i Piotra Grzyba. “Grzybek” debiutuje na krążku jako autor tekstów, co jego fani z pewnością docenią i zapewne będą domagać się więcej na kolejnych płytach.

Podczas koncertu prezentującego płytę na scenie wystąpili: Justyna Mrozek, Magdalena Konieczek, Marek Karolski, Grzegorz Augustyniak, Piotr Grzyb, Artur Kaliszewski, Adam Wołosz, Tomasz Rybacki.

Partnerem wydarzenia był Mazowiecki Urząd Marszałkowski, który dziś podczas koncertu reprezentował Mariusz Popielarz, dyrektor ostrołęckiej delegatury MUW.

Koncert rozpoczął się od prezentacji poruszającego teledysku do utworu “Podły czas” nagranego wspólnie z Larysą Tsoy, Ukrainką mieszkającą obecnie w Ostrołęce. Utwór porusza temat dramatów, jakie na naszych wschodnich sąsiadów sprowadziła wojna z Rosją.

REKLAMA
Materiał filmowy 1 :

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
luty 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
dk26 dk27 dk28 dk29  1  2  3
Dzisiaj:
Kino JANTAR
Kino HELIOS w Łomży
×