eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Kadzidlańskie „pierwszaki” już po pasowaniu [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 9275
zdjecie 9275
fot. Urząd Gminy w Kadzidlefot. Urząd Gminy w Kadzidle
REKLAMA
Posłuchaj

Kadzidlańskie “pierwszaki” już po uroczystym ślubowaniu. Uczniowie, którzy rozpoczęli naukę w Szkole Podstawowej zostały oficjalnie przyjęte do szkolnej społeczności. To był dla nich bardzo wyjątkowy dzień.

We wrześniu grupa pierwszaków z gminy Kadzidło rozpoczęła swoją kilkuletnią przygodę z nauką w szkole podstawowej. Po kilku tygodniach oswajania się z nowymi warunkami, zdobywania nowych przyjaźni i umiejętności przyszła pora na oficjalne pasowanie na ucznia. Wydarzenie stanowiło niezwykle ważny moment w życiu każdego z pierwszaków. Razem ze swoimi nauczycielami skrupulatnie przygotowywali się na tę chwilę. Pierwszaki musiały zdać egzamin, także ten artystyczny.

Uroczystego pasowania każdego z uczniów dokonała dyrektor szkoły Hanna Politowska, zaś wychowawczyni Jolanta Małkowska oraz goście przyjęli oficjalne ślubowanie. Nie zabrakło prezentów, miłych słów, smakowitego tortu.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
zdjecie 9275
Kalendarz imprez
lipiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
 6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
 13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
 27  28 dk29  30 dk31  1  2
×