W Ostrołęce, na Placu Wolności, ponownie zrobiło się głośno i tanecznie za sprawą wielkiej potańcówki. Impreza, na którą zaprosił prezydent miasta Paweł Niewiadomski, przyciągnęła tłumy. Pomimo kapryśnej pogody, która mogła zniechęcać, parkiet szybko wypełnił się tancerzami.
Głównymi gwiazdami wieczoru byli seniorzy, którzy udowodnili, że wiek to tylko liczba. Ich energia, pasja i chęć do zabawy zachwyciły wszystkich. Tańczyli z wigorem do utworów granych na żywo przez zespół Chłopcy z Placu Bema.
Wydarzenie to po raz kolejny okazało się ogromnym sukcesem organizacyjnym. Mieszkańcy Ostrołęki udowodnili, że tego typu inicjatywy są im bardzo potrzebne. Sukces imprezy pokazuje, że potańcówki na stałe wpiszą się w miejski kalendarz wydarzeń. To doskonała forma integracji międzypokoleniowej i sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu.