zdjecie 5128
zdjecie 5128
2020-01-29T21:41:00+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Karnawał z seniorem, czyli międzypokoleniowy bal! [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
REKLAMA
2
0
1

Tegoroczny bal karnawałowy z seniorami miał absolutnie wyjątkowy charakter. Uczestnicy "Karnawału z Seniorem" spotkali się w Pensjonacie Wioletta w międzynarodowym gronie. Gośćmi specjalnymi byli uczniowie z Turcji.

Ostrołęcka młodzież z III Liceum Ogólnokształcącego, uczestnicząca w programie Erasmusa, zaprosiła seniorów do wspólnego balu karnawałowego. Bal to znakomita okazja do prawdziwie międzypokoleniowej zabawy. Tym razem również w wydaniu międzynarodowym, bowiem pojawili się goście z Turcji. Pokazali oni odrobinę swojej kultury w występie artystycznym i integrowali się ze swoimi polskimi przyjaciółmi.
 
- Cieszę się, że możemy spotkać się właśnie w takim towarzystwie, że młodzież może bawić się z seniorami. Jest ta wymiana bardzo potrzebna, ta współpraca układa się bardzo dobrze. Życzę owocnej zabawy, wszystkiego dobrego, no i cieszę się, że możemy Was gościć w Ostrołęce - zwrócił się do uczestników balu radny Grzegorz Milewski. Kilka słów skierował także wiceprezydent Maciej Kleczkowski.
 
Przemawiali również organizatorzy, a podczas jednego z przemówień było szczególnie wzruszająco.
 
- Zawszę się wzruszam, kiedy o tym mówię, bo ten projekt dedykuję moim rodzicom, których już nie ma. Dlatego jest on dla mnie taki ważny, przed rozpoczęciem tego projektu niestety musiałam pożegnać swoich rodziców. I wiem jak to jest, kiedy człowiek chciałby coś powiedzieć, do kogoś zadzwonić, ale niestety nie może. Dlatego też wszystkie te panie, które tu są i panowie, to tak jakby moi rodzice, do których uśmiecham się i widzę gdzieś swoich - powiedziała Halina Bartłoszewska, nauczycielka języka angielskiego w III LO, jedna z organizatorek środowego wydarzenia.
 
Później przyszedł czas na występy artystyczne, między innymi tureckich gości i wspólną, międzypokoleniową zabawę. Miło było patrzeć na tę wzajemną radość!
REKLAMA
Materiał filmowy 1 :
Zobacz również

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
październik 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30 dk1 dk2 dk3
dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17
dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24
dk25 dk26 dk27 dk28 dk29 dk30 dk31
×