eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Katarzyna Bonda gościła na Ostrołęckim Festiwalu Książki [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 5044
REKLAMA
zdjecie 5044
Posłuchaj

12 maja 2024 r. w Ostrołęce odbyło się spotkanie autorskie z Katarzyną Bondą, jedną z najpopularniejszych polskich pisarek kryminałów. Autorka promowała swoją najnowszą powieść "Krew w piach", która szturmem podbiła serca czytelników.

Wydarzenie miało miejsce w ramach Ostrołęckiego Festiwalu Książki i zgromadziło tłumy fanów Bondy. Pisarka chętnie odpowiadała na pytania dotyczące swojej twórczości, dzieliła się inspiracjami i opowiadała o kulisach powstawania powieści.

Atmosfera podczas spotkania była wyjątkowa. Czytelnicy byli oczarowani charyzmą Bondy. 

Spotkanie autorskie z Katarzyną Bondą w Ostrołęce było prawdziwym świętem dla miłośników kryminałów. Autorka po raz kolejny udowodniła, że jest mistrzynią gatunku, a jej książki oferują nie tylko wciągającą fabułę, ale również głębokie refleksje nad naturą człowieka.

Materiał filmowy 1 :

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
grudzień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18  19 dk20  21
dk22  23  24  25  26  27  28
dk29  30  31  1  2  3  4
×