eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Kiermasz świąteczny w Galerii Bursztynowej: Unikalne ozdoby od WTZ „Motylki” [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 6511
zdjecie 6511
fot. WTZ Motylkifot. WTZ Motylki
REKLAMA
zdjecie 6511
Posłuchaj

Jeszcze tylko jutro, 12 grudnia, w Galerii Bursztynowej będzie można zakupić wyjątkowe ozdoby świąteczne, przygotowane z pasją i zaangażowaniem przez podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej „Motylki”.

Kiermasz odbywa się w pasażu Galerii, tuż obok sklepów Homla i Mohito, w godzinach od 10:00 do 14:00. Na stoisku znaleźć można unikalne dekoracje świąteczne, które powstały dzięki talentowi i pracy osób niepełnosprawnych, uczestniczących na co dzień w zajęciach terapeutycznych organizowanych przez WTZ „Motylki”.

Każda ozdoba oferowana na kiermaszu jest ręcznie wykonana, co czyni je niepowtarzalnymi. Kupując te produkty, można nie tylko nabyć wyjątkowe dekoracje na święta, ale również wesprzeć działalność Warsztatów Terapii Zajęciowej „Motylki” i docenić pracę ich podopiecznych.

To doskonała okazja, aby zaopatrzyć się w świąteczne dekoracje i jednocześnie wesprzeć szczytny cel. Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców Ostrołęki i okolic do odwiedzenia stoiska i udziału w tej wyjątkowej inicjatywie.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
październik 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27 dk28 dk29 dk30 dk31  1  2
×