Ostrołęcka drogówka zatrzymała kolejnego niebezpiecznego kierowcę. 22-latek pod wpływem narkotyków wsiadł za kółko i ruszył w trasę. Został zatrzymany na DK-53.
Do incydentu z naćpanym kierowcą doszło w miniony piątek, przed godziną 22:00. Mundurowi z ostrołęckiej drogówki poddali testowi na obecność substancji psychoaktywnych jednego z kierujących poruszających się drogą krajową nr 53 między Ostrołęką a Myszyńcem.
W związku z powyższym została pobrana od niego krew do badań, zatrzymano także bezmyślnemu 22 - latkowi prawo jazdy. Niebawem będzie od musiał odpowiedzieć za swoje nieodpowiedzialne zachowanie przed sądem.
- informuje komisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.



fot. eOstroleka.pl




!["Bezpieczni z Szóstką". Tłumy na pikniku z ważnym przesłaniem [ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/zdjecia/m/img_1085.jpg)

2
3
10
27