eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Kładka do Muzeum Żołnierzy Wyklętych naprawiona, ale na otwarcie trzeba jeszcze poczekać [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 3866
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
Posłuchaj

Dobiegły końca prace związane z naprawą kładki prowadzącej do Muzeum Żołnierzy Wyklętych. Na bezpieczne korzystanie z przejścia nad ulicą Traugutta będzie jednak trzeba jeszcze poczekać.

Prace naprawcze uszkodzonej przez ciężarówkę kładki prowadzącej nad ulicą Traugutta do Muzeum Żołnierzy Wyklętych ruszyły w ubiegłym tygodniu i wczoraj, we wtorek, 25 czerwca dobiegły końca.

Konstrukcja ostatnio solidnie ucierpiała w czerwcu ubiegłego roku, gdy uderzyła w nią ciężarówka wioząca koparkę. Podjęto wówczas decyzję o całkowitym wyłączeniu konstrukcji z użytkowania.

Zakończone wczoraj prace naprawcze niestety nie oznaczają, że już dziś można korzystać z tego przejścia nad ruchliwą “krajówką” jaką w tym miejscu jest ulica Traugutta. Niezbędne są jeszcze procedury związane z odbiorami, które wykonać musi właściwa komisja.

Dopiero wtedy kładka ponownie zostanie udostępniona do użytkowania.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
grudzień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13  14
dk15  16 dk17  18  19  20  21
dk22  23  24  25  26  27  28
dk29  30  31  1  2  3  4
Dzisiaj:
Kino JANTAR
×