eOstroleka.pl
Ostrołęka, ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Klinika Nombre D’or rozpoczyna nowy rok dniem otwartym!

Nombre D’or wchodzi w nowy rok z przytupem! Już 31 stycznia o godzinie 17:00 Klinika organizuje dzień otwarty, w trakcie którego każdy będzie miał możliwość całkowicie bezpłatnie skorzystać z konsultacji ze specjalistami. Plan wydarzenia jest wyjątkowy, ponieważ łączy aż 3 dziedziny – kosmetologię, trychologię i dietetykę.

- Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z trychologiem i zbadaj skórę głowy!

- Poddaj się bezpłatnej analizie masy i składu ciała oraz konsultacji z dietetykiem!

- Wygraj zabieg modelowania sylwetki!

TRYCHOLOGIA

W trakcie dnia otwartego będzie możliwość bezpłatnego zbadania skóry głowy i włosów specjalistycznym urządzeniem – trichoskopem, a także skorzystania z profesjonalnej konsultacji. Trycholog Karolina Mieczkowska prowadzi swój gabinet od wielu lat i ma na swoim koncie setki sukcesów związanych z odzyskaniem zdrowej skóry głowy i pięknych włosów. Teraz Karolina stawia pierwsze kroki w nowej lokalizacji i przyjmuje również w Nombre D’or.

DIETETYKA

Dieta ma ogromny wpływ na cały organizm, dlatego rodzina Nombre D’or powiększyła się o dietetyka klinicznego Agatę Pszczółkowską. W trakcie dnia otwartego każdy będzie miał możliwość skorzystania z porad dietetyka oraz przeanalizowania masy i składu swojego ciała. Dodatkowo dietetyk Agata Pszczółkowska przedstawi zalecenia ukierunkowane na konkretne cele, jak np. trądzik czy zaburzenia hormonalne. Co ciekawe, tematy przewodnie wybiorą na mediach społecznościowych obserwatorzy Nombre D’or, dlatego zachęcamy do obserwowania profilu kliniki.

KOSMETOLOGIA

W trakcie dnia otwartego będzie możliwość zapoznania się z zabiegami modelowania sylwetki, a także wygrania pakietu zabiegów redukcji tkanki tłuszczowej. Specjaliści Nombre D’or będą czekać w gotowości na każdego, kto będzie chciał skorzystać z konsultacji.

Miniony rok był dla naszej kliniki niezwykle udany – przyznaje właścicielka Nombre D’or Gabriela Waszczak. – największym wydarzeniem 2023 roku były urodziny Nombre, które podczas eventu pomieściło ponad 100 gości. Tak duża frekwencja pokazała nam, że w Ostrołęce i okolicach brakuje tego typu wydarzeń. Zmotywowało nas to do podjęcia wyzwania na kolejne lata. Planujemy 2 razy w roku organizować dni otwarte w naszej klinice. Jest to cudowna szansa do zapoznania się z naszym zespołem, portfolio usług, a także okazja do skorzystania z ofert specjalnych czy wygrania bezpłatnych zabiegów.

Miniony rok upłynął nam pod znakiem intensywnego rozwoju. W 2024 nie zwalniamy tempa i wciąż rozwijamy się dla Was, by Ostrołęka mogła cieszyć się kliniką na światowym poziomie.

ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY!

Kiedy? 31 stycznia godz. 17:00

Gdzie? Klinika Nombre D’or ul. Goworowska 37 lok. U3

Poznaj nas bliżej!

WWW: https://nombredor.pl

FB: https://www.facebook.com/NombreDorOstroleka/

IG: https://www.instagram.com/nombre_dor_medycyna_estetyczna/

Artykuł sponsorowany.

Kalendarz imprez
marzec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29 dk1 dk2 dk3
dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
dk11  12 dk13  14  15  16  17
dk18  19 dk20  21  22 dk23 dk24
dk25 dk26 dk27  28  29  30  31
×