Klub Oczko zaprasza... (WIDEO)
Eliza BanasikMieszka w Gdańsku, śpiewa od 6. roku życia - zaczynała w kościelnej scholi. Poważniejsze śpiewanie rozpoczęła w wieku 9. lat od programu "Od przedszkola do Opola", w którym śpiewała piosenki Jacka Kaczmarskiego. Żyjący jeszcze wtedy bard po programie zachęcił ją do śpiewania swoich piosenek. Od tego czasu śpiewa niemal wyłącznie Jego piosenki. Właśnie z tą twórczością wystąpiła w kilkunastu programach telewizyjnych i została laureatką wielu festiwali odbywających się w Polsce, m.in. Piosenki Jacka Kaczmarskiego w Bydgoszczy i Kołobrzegu, Spotkań Zamkowych w Olsztynie. Była też najmłodszą osobą w historii SFP w Krakowie i PPA we Wrocławiu, która dotarła do finału tych festiwali. Wystąpi z akompaniamentem gitary i pianina.
A już wkrótce....
5 sierpnia, Plac Bema, godz. 19:00, wstęp wolny zapraszamy na koncert zespołu "Rozdwojenie jaźni"
Zespół Rozdwojenie Jaźni - powstał w kwietniu 2008 roku. Są laureatami takich konkursów jak : IX Ogólnopolski Festiwal Piosenki Literackiej "Jesień z Poezją 2008" Świdnik – I, Bieszczadzkie Anioły '09 - I miejsce! Byli nominowani do Festiwalu Studenckiego w Krakowie 2010, zajęli
II miejsce na 35 przeglądzie piosenki turystycznej YAPA
Zespół nagrał właśnie swoją pierwszą płytę w studio radiowej Trójki na Myśliwieckiej. W skład zespołu wchodzą: Magda Maciejec, Dawid Nalazek, Maciej Walewski, Darek Kulma, Bartek Królak, Kuba Dmowski.
Kalendarz imprez
| Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 |
30 | 31 | 1 | 2 | 3 | 4 |



1
2
22