zdjecie 7501
zdjecie 7501
zdjecie 7501
2021-07-06T12:20:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

„Kocham cię, Mamo” - mały Alan z Ostrołęki walczy o to, by móc tak powiedzieć

REKLAMA
fot. zrzutka.plfot. zrzutka.pl
REKLAMA
3
0
1

Mały Alan z Ostrołęki chciałby kiedyś powiedzieć swojej wychowującej go samotnie mamie, że ją kocha. Niestety wrodzone wady, z którymi chłopiec obecnie się boryka skutecznie uniemożliwiają mu naukę mówienia. Szansą jest kosztowne operacje i rehabilitacja. Potrzebne jest na to około 160 tysięcy złotych.

Czteroletni obecnie Alan i jego mama mieszkają samotnie w Ostrołęce. Chłopiec urodził się z jednostronną rozszczepieniową wadą podniebienia twardego i miękkiego. Od razu po urodzeniu przeszedł skomplikowaną operację. Spowodowało to dużą deformację twarzy chłopca -ma m.in. mniejszą przegrodę nosową i blizny. Dodatkowo stwierdzono u niego niedosłuch, który bardzo przeszkadza lub wręcz uniemożliwia naukę mówienia. Chłopiec obecnie potrafi wypowiedzieć tylko kilka słów. Bardzo chciałby swojej mamie, która przy samodzielnie walczy o jego zdrowie, powiedzieć, że bardzo ją kocha. Dodatkowo u chłopca stwierdzono niedociśnienie płucne oraz przetokę po operacji.

Alan wkrótce pójdzie do przedszkola, gdzie chciałby poznać nowych kolegów i koleżanki, bawić się ze swoimi rówieśnikami, uczyć się i poznawać nowe słówka. Pomóc może w tym skomplikowana operacja oraz długotrwała rehabilitacja. Kwota, która jest potrzebna, by chłopiec mógł zacząć normalnie się rozwijać i mówić to około 160 tysięcy złotych. Jest to suma, której mama chłopca nie jest w stanie samodzielnie uzbierać. Dlatego też na popularnej platformie z akcjami charytatywnymi utworzona została zbiórka dedykowana na leczenie i rehabilitację Alana. Pomóc może każdy – liczy się nawet najdrobniejsza suma.

Nasi Czytelnicy, mieszkańcy Ostrołęki i regionu już wielokrotnie przy innych tego typu akcjach pokazywali, jak wielkie mają serca. Wierzymy, że i tym razem nie pozostaniecie obojętni na apel.

Więcej na temat zbiórki oraz szczegółowe informacje dotyczące sposobu przekazania wsparcia znajdziecie po kliknięciu w poniższy link odnoszący bezpośrednio do zbiórki dedykowanej Alanowi:

 

REKLAMA
zdjecie 7501
Zobacz również

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
wrzesień 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 30  31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27 dk28 dk29 dk30  1  2  3
×