2022-01-03T08:00:00+01:00 eOstroleka.pl
Region,

Kolczyki - jaki model wybrać na karnawałową zabawę?

REKLAMA
REKLAMA

Kolczyki zausznice, złote kolczyki wiszące, piękne kolczyki kółka — który model wybrać na zabawę karnawałową? Propozycji jest naprawdę wiele. W wyborze warto kierować się jednak przede wszystkim własnym gustem. 

Kolczyki - jaki modele są modne?

Pozłacane kolczyki to niewątpliwie jedna z modniejszych propozycji ostatnich sezonów. Złoto wróciło do mody i bardzo dobrze się tutaj ma, natomiast nie jest tak, że kolczyki srebrne straciły swoje zwolenniczki. 

Jeśli chodzi o modele najpopularniejsze w ostatnich sezonach, to niewątpliwie popularność zyskały kolczyki nausznice. Jest to bardzo ciekawa propozycja, która pięknie zdobi ucho. Do wyboru są modele bardzo minimalistyczne, jak i te, które od razu zwracają uwagę ze względu na bogactwo wykorzystanych w ich konstrukcji elementów. 

Bardzo dużą popularnością cieszą się wiszące kolczyki, szczególnie ażurowe, wyraziste konstrukcje biżuterii. Potrafią one nadać całej stylizacji zupełnie nowego charakteru. Tutaj jednak także możesz znaleźć mniej wyraziste elementy biżuterii. Proste, długie kolczyki wiszące zakończone kamieniem to także ciekawa propozycja na zabawy, bale i wielkie wyjścia. 

Delikatne kolczyki

Delikatne i dobrze dobrane kolczyki sprawdzają się przede wszystkim przy kreacjach bardzo wyrazistych, których nie trzeba dodatkowo przyćmiewać okazałą biżuterią. Zarówno cienkie kolczyki złote, prosty wiszący jeden kolczyk, jak i złote wkrętki idealnie dopełniają sukienkę czy garnitur. Pięknie prezentują się tego typu kolczyki również przy minimalistycznych z założenia kreacjach. 

Kolczyki koła

Wraz z powrotem mody na retro, vintage, do oferty popularnej biżuterii powróciły również kolczyki koła. Możliwości tutaj jest jednak ponownie bardzo dużo. Kolczyki te mogą bowiem być niewielkimi kółkami, mniej lub bardziej masywnymi, które idealnie domkną klasyczną stylizację, sprawdzą się także przy bardziej oficjalnych, koktajlowych, firmowych stylizacjach. Elementów biżuterii może być jednak więcej. Coraz częściej proponuje się noszenie kilku kolczyków kółek różnej wielkości na jednym uchu. Daje to bardzo ciekawy efekt. 

Do wyboru masz oczywiście także większe kolczyki koła, a także koła, które uzupełnione są dodatkowymi zawieszkami, kamieniami. Tego typu kolczyki są już bardzo wyraziste, dlatego umiejętnie trzeba je skomponować z przygotowaną na wieczór stylizacją. 

Kolczyki srebrne czy złote kolczyki wkrętki?

Kolczyki mogą różnić się metalem, z którego są wykonane, rodzajem zapięcia, wyrazistością, wielkością, wykorzystanymi dodatkami czy kamieniami. Pamiętaj jednak, że przy wyborze kierować się powinnaś własnym gustem, rodzajem stylizacji, którą wybierasz na wieczór i charakterem imprezy. 

 

Sprawdź na:

https://aniakruk.pl/pl/98-kolczyki

Materiał zewnętrzny.

REKLAMA
Zobacz również
Kalendarz imprez
styczeń 2022
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
dk17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
dk24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29 dk30
dk31  1  2  3  4  5  6
×