zdjecie 762
zdjecie 762
2018-12-25T13:30:00+01:00 eOstroleka.pl
Kościół i społeczeństwo,

Kolęda w parafii pw. św. Franciszka z Asyżu (27 grudnia - 6 lutego)

REKLAMA
REKLAMA
1
0
6

Kolęda w parafii pw. św. Franciszka z Asyżu: sprawdź kiedy odwiedzi Cię ksiądz.

 

PLANOWANY PORZĄDEK WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ

 
27 grudnia 2018 r. czwartek
Kozłowskiego “Lasa” 3 (nr 1-10) …………………………. I ksiądz od godz. 15:30
Kozłowskiego “Lasa” 1……………………………… ten sam ksiądz od godz. 17:00
Kozłowskiego “Lasa” 3 (nr 11-20) …………………………… II ksiądz godz. 15:30
Kozłowskiego “Lasa” 5 (nr 1-25) ……………….. ten sam ksiądz od godz. 17:00
Kozłowskiego “Lasa” 5 (nr.26-45)…………………………… III ksiądz godz. 15:30
Kozłowskiego “Lasa” 7 …………………………………….. III ksiądz od godz. 17:30
Sochaczewskiego 2 i 17,21 ……………………………………. IV ksiądz godz. 15:30
 
28 grudnia 2018 r. piątek
Sochaczewskiego 6(11- 20) ………………………. I ksiądz godz. 15:30
Sochaczewskiego 4…………………………….. I ksiądz od godz. . 17:00
Sochaczewskiego 6 (nr 1-10) ………………. II ksiądz od godz. 15:30
Sochaczewskiego 8 ………………………………II ksiądz od godz. 17:00
Sochaczewskiego 10 (nr 1-35) ………………… III ksiądz godz. 15:30
Sochaczewskiego 10 (nr 36-45) ………………..IV ksiądz godz. 15:30
Sochaczewskiego 12 …………………………. IV ksiądz od godz. 17:00
 
29 grudnia 2018 r. sobota
Maczka, Andersa, Hubalczyków
i Boh. Warszawy (domy prywatne)………………… I ksiądz godz. 9:00
Sikorskiego (domy prywatne)………………………. II ksiądz godz. 9:00
11 Listopada, ul. Kuklińskiego, Brodowskiego i domy prywatne na
ul. Roweckiego Grota nr 26 i 34 ………………….. 2 księży godz. 9:00
 
2 stycznia 2019 r. środa
Jezierskiego 6 (1 – 35)…………………………….. I ksiądz godz. 15:30
Jezierskiego 6 (35 – 45)…………………………..II ksiądz godz. 15:30
Jezierskiego 8 ………………………………………. II ksiądz godz. 17:00
Sikorskiego 47……………………………………….III ksiądz godz. 15:30
Sikorskiego 49 ……………………………………. IV ksiądz godz. 15:30
 
3 stycznia 2019 r. czwartek
Jezierskiego 4B (nr 1-35)…………………….I ksiądz godz. 15:30
Jezierskiego 4B (nr 36-45) …………………II ksiądz godz. 15:30
Jezierskiego 4A ………………………….. II ksiądz od godz. 17:00
Jezierskiego 2 i 10(36 – 45)…………. III ksiądz od godz. 15:00
Jezierskiego 4 ………………………………… III ksiądz godz. 17:00
Jezierskiego 10(1 – 35)………………… IV ksiądz od godz. 15:30
 
4 stycznia 2019 r. piątek
Pileckiego 4 (1 – 30) ………………I ksiądz godz. 15:30
Pileckiego 4 (31 – 58) …………….II ksiądz godz. 15:30
 
5 stycznia 2019 r. sobota
Ostrowska i Ławska ………………………………. I ksiądz godz. 9:00
Poziomkowa, Konwaliowa, Jaśminowa …… II ksiądz godz. 9:00
Konarskiego …………………………………………III ksiądz godz. 9:00
Kołłątaja ………………………………………III ksiądz godz. ok. 11:30
Maliszewskiego …………………………..III ksiądz godz. ok. 13:00 Komisji Eduk. Narod. ……………………… IV ksiądz godz. 9:00
 
7 stycznia 2019 r. poniedziałek
Pileckiego 3 (nr 1-10) ………………. I ksiądz godz. 15:30
Pileckiego 1 ……………………………. I ksiądz godz. 17:00
Pileckiego 3 (nr 11-20) ……………. II ksiądz godz. 15:30
Pileckiego 5 …………………………… II ksiądz godz. 17:00
Pileckiego 6 (1 – 30) …………..III ksiądz godz. 15:30
Pileckiego 6 (31 – 65) …………IV ksiądz godz. 15:30
 
8 stycznia 2019 r. wtorek
Pileckiego 11(nr 11- 20)……………. I ksiądz godz. 15:30
Pileckiego 13 ………………………….. I ksiądz godz. 17:00
Pileckiego 11(nr 1-10)……………… II ksiądz godz. 15:30
Pileckiego 9 …………………………… II ksiądz godz. 17:00
Pileckiego 7 …………………………. III ksiądz godz. 15:30
Pileckiego 21 ………………………… IV ksiądz godz. 15:30
 
9 stycznia 2019 r. środa
Pileckiego 25(nr 1 – 10) ………….I ksiądz godz. 15:30
Pileckiego 23………………………… I ksiądz godz. 17:00
Pileckiego 25(nr 11 – 20) ………. II ksiądz godz. 15:30
Pileckiego 27 ……………………….. II ksiądz godz. 17:00
Pileckiego 17 (nr 1-10)…………… III ksiądz godz. 15:30
Pileckiego 15 ……………………….. III ksiądz godz. 17:00
Pileckiego 17(nr 11-20)…………. IV ksiądz godz. 15:30
Pileckiego 19 ………………………. IV ksiądz godz. 17:00
 
10 stycznia 2019 r. czwartek
Sikorskiego 12 (1-10) ………………..I ` ksiądz godz. 15:30
Sikorskiego 10 …………………………. I ksiądz godz. 17:00
Sikorskiego 12 (nr 11 – 20) ……….. II ksiądz godz. 15:30
Sikorskiego 14 …………………………..II ksiądz godz. 17:00
Pileckiego 29 ……………………. .. III ksiądz godz. 15:30
Sikorskiego 2 …………………………. IV ksiądz godz. 15:30
Sikorskiego 8 …………………………. IV ksiądz godz. 17:00
 
11 styczeń 2019 r. piątek
Kleeberga 1 ……………………………… I ksiądz godz. 15:30
Bohaterów Warszawy 31 A………… II ksiądz godz. 15:30
Sikorskiego 18 (nr 41- 50) ……….III Ksiądz godz. 15:30
Sikorskiego 16 ………………………..III ksiądz godz. 17:00
Sikorskiego 18 (nr 1 – 40) ….….. IV ksiądz godz. 15:30
 
12 stycznia 2019 r. sobota
W. Pola, M. Rataja, Glogera ………. 2 księży od godz. 9:00
(jeden ksiądz zaczyna od ul W. Pola, drugi od ul. Glogera)
Daliowa …………………………….. III ksiądz godz. 9:00
Różana ……………………………… IV ksiądz godz. 9:00
 
14 stycznia 2019 r. poniedziałek
Kleeberga 6 (1 – 10)…………………. I ksiądz godz. 15: 30
Kleeberga 5 ………………………………I ksiądz godz. 17:00
Kleeberga 6 (11 – 20)………………II ksiądz godz. 15: 30
Kleeberga 7 …………………………….II ksiądz godz. 17:00
Kleeberga 4 ………………………………III ksiądz godz. 15:30
Kleeberga 3 ………………………………III ksiądz godz. 17:00
Sucharskiego 1 ………………………….IV ksiądz godz. 15:30
 
15 stycznia 2019 r. wtorek
Kleeberga 10 (1-10) …………………. I ksiądz godz. 15: 30
Kleeberga 9……………………………… I ksiądz godz. 17: 00
Kleeberga 10 (11-20)………………..II ksiądz godz. 15: 30
Sucharskiego 3 ………………………… II ksiądz godz. 17:00
Kleeberga 11 ………………………….III ksiądz godz. 15:30
Kleeberga 12 ………………………….III ksiądz godz. 17:00
Sucharskiego 2 ……………………….IV ksiądz godz. 15:30
 
 
16 stycznia 2019 r. środa
Ks. Blachnickiego 3………………………………I ksiądz godz. 15:30
Sucharskiego 4 ……………………….II ksiądz godz. 15:30
Sucharskiego 5………………………… III ksiądz godz. 15:30
Sucharskiego 7 ……………………..IV ksiądz godz. 15:00
 
17 stycznia 2019 r. czwartek
Madalińskiego 9………………………………… I ksiądz godz. 15:30
Ks. Blachnickiego 10A (1 – 10) ……………….. II ksiądz godz. 15:30
Ks. Blachnickiego 6 ………………………………… II ksiądz godz. 17:00
Ks. Blachnickiego 4 (1 – 10) …………….. III ksiądz godz. 15:30
Ks. Blachnickiego 1 …………………………. III ksiądz godz. 17:00
Ks. Blachnickiego 4 (11 – 20) …………… IV ksiądz godz. 15:30
Ks. Blachnickiego 2 …………………………. IV ksiądz godz. 17:00
 
18 stycznia 2019 r. piątek
Ks. Blachnickiego 12 (1 – 10)……………………. I ksiądz godz. 15:30
Madalińskiego 1 ………………………… I ksiądz godz. 17:00
Ks. Blachnickiego 12 (11 – 20)…………………. II ksiądz godz. 15:30
Madalińskiego 5 i 6 (dom jedn) …. II ksiądz godz. 17:00
Ks. Blachnickiego 10A (11 – 20) …………….. III ksiądz godz. 15:30
Ks. Blachnickiego 8 ………………………………. III ksiądz godz. 17:00
Ks. Blachnickiego 7 ………………………………. IV ksiądz godz. 15:30
 
19 styczeń 2019 r. sobota
Nasturcjowa ………………………. . I ksiądz godz. 9:00
Goździkowa ……………………… I ksiądz godz. 10:30
Makowa ……………………………. II ksiądz godz. 9:00
Lawendowa ……………………… II ksiądz godz. 10:00
Irysowa …………………………… II ksiądz godz. 12:00
Liliowa ……………………………. III ksiądz godz. 9:00
Nagietkowa ……………………. III ksiądz godz. 10:00
Kwiatowa ………………………. III ksiądz godz. 12:30
Palmowa ………………………….. IV ksiądz godz. 9:00
Malwowa …………………………. IV ksiądz godz. 9:30
Kameliowa ……………………… IV ksiądz godz. 13:00
 
21 stycznia 2019 r. poniedziałek
Madalińskiego 7 (1 – 10) …………….. I ksiądz godz. 15:30
Madalińskiego 11 ………………………. I ksiądz godz. 17:00
Madalińskiego 7 (11 – 20) …………. II ksiądz godz. 15:30
Madalińskiego 13 ……………………… II ksiądz godz. 17:00
Madalińskiego 3 ……………………… III ksiądz godz. 15:30
Madalińskiego 15………………………. IV ksiądz godz. 15:30
 
22 stycznia 2019 r. wtorek
Madalińskiego 17(1 – 10)……………………………. I ksiądz godz. 15:30
Madalińskiego 21 ………………………………………. I ksiądz godz. 17:00
Madalińskiego 17(11 – 20)…………………………. II ksiądz godz. 15:30
Madalińskiego 23 ……………………………………. II ksiądz godz. 17:00
Madalińskiego 25……………………… III ksiądz godz. 15:30
Madalińskiego 19 …………………….. IV ksiądz godz. 15:30
 
23 stycznia 2019 r. środa
Roweckiego Grota 18 (1 -10)………………………….. I ksiądz godz. 15:30
Roweckiego Grota 21 ……………………………………. I ksiądz godz. 17:00
Roweckiego Grota 18 (11 – 20)……………………… II ksiądz godz. 15:30
Roweckiego Grota 23 …………………………………… II ksiądz godz. 17:00
Madalińskiego 27 i domy jednorodzinne – dwóch księży godz. 15:30
 
24 stycznia 2019 r. czwartek
Roweckiego Grota 2 ……………………………………… I ksiądz godz. 15:30
Roweckiego Grota 4 …………………………………….. II ksiądz godz. 15:30
Roweckiego Grota. 9 (I i II klatka)………………… III ksiądz godz. 15:30
Roweckiego Grota 9 (III i IV klatka)……………… IV ksiądz godz. 15:30
 
25 stycznia 2019 r. piątek
Hubalczyków 3……………………………………… I ksiądz godz. 15:30
Roweckiego Grota 7. …………………………………….II ksiądz godz. 15:30
Roweckiego Grota 5………………………………………III ksiądz godz. 15:30
Roweckiego Grota 6………………………………………….IV ksiądz godz. 15:30
 
26 stycznia 2019 r. sobota
Frezjowa ……………………………………………………………..I ksiądz godz. 9:00
Astrowa i Chabrowa ………………………………………….. I ksiądz godz. 11:00
Fiołkowa …………………………………………………………… II ksiądz godz. 9:00
Azaliowa …………………………………………………………. II ksiądz godz. 11:00
Al. Jana Pawła II Blok Nr 119 – (klatki 1–5)…..…… III ksiądz godz. 9:00
Al. Jana Pawła II Blok Nr 119 – (klatki 6 – 11)……….IV ksiądz godz. 9:00
 
28 styczeń 2019 r. poniedziałek
Hubalczyków 7 …………………………………………… I ksiądz godz. 15:30
Roweckiego Grota 20…………………………………..II ksiądz godz. 15:30
Roweckiego Grota 25………………………………….. III ksiądz godz. 15:30
 
29 stycznia 2019 r. wtorek
Bohaterów Warszawy 31…………………………I ksiądz godz. 15:30
Bohaterów Warszawy 33………………………..II ksiądz godz. 15:30
Hubalczyków 9 ………………………………………….. III ksiądz godz. 15:30
Hubalczyków 11 ………………………………………… IV ksiądz godz. 15:30
 
30 stycznia 2019 r. środa
Ostrołęckich Harcerzy 2………………………………..I ksiądz godz. 15:30
Ostrołęckich Harcerzy 2 A……………………………II ksiądz godz. 15:30
Ostrołęckich Harcerzy 2 B…………………………..III ksiądz godz. 15:30
ul. Stańskiego i ul. Certowicza………………. IV ksiądz od godz. 15:30
(domy prywatne)
 
31 stycznia 2019 r. czwartek
Bohaterów Warszawy 35…………………………. I ksiądz od godz. 15:30
Bohaterów Warszawy 37 ………………………….II ksiądz od godz. 15:30
Hubalczyków 13………………………………………… III ksiądz godz. 15:30
Sikorskiego 45 …………………………………….. IV ksiądz od godz. 15:30
 
1 luty 2019 r. piątek
Stańskiego 6………………………………………….. I ksiądz od godz. 15:30
Królowej Bony, Chojnowskiego, Ostaszewskiego i ulicy przyległej, Królowej Marysieńki – domy prywatne…………………….. – II ksiądz – od godz. 15:30
 
4 luty 2019 r. poniedziałek
Cieplińskiego 6 ………………………………..……..dwóch księży od godz. 15:30 Cieplińskiego 8 ……………………………….……..dwóch księży od godz. 15:30
 
5 luty 2019 r. wtorek
Cieplińskiego 10 ………………………………….. dwóch księży od godz. 15:30 Cieplińskiego 12………………………………… dwóch księży od godz. 15:30
 
6 Luty 2019 r. środa
Hotel Pielęgniarek ……………………………………………..jeden ksiądz godz. 15:30
Ks. Pędzicha i ul. Ostrowska (str. prawa) i ul. Magnoliowa, Krokusowa i Sasenkowa, Bratkowa………………………………………….jeden ksiądz godz. 15:30
REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalnedarz imprez
kwiecień 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31  1 dk2 dk3  4
 5  6  7  8  9  10  11
 12  13  14  15  16  17 dk18
 19  20  21  22  23 dk24  25
 26  27  28  29  30  1  2
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×