eOstroleka.pl
Ostrołęka, AKTUALIZACJA

Kolejna kraksa na trasie do Łomży! [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 4508
zdjecie 4508
REKLAMA
zdjecie 4508
Posłuchaj

To kolejny dzień, w którym dochodzi do niebezpiecznych zdarzeń na lokalnych drogach. Na trasie do Łomży doszło do zderzenia dwóch aut - mercedesa i hyundaia.

Do zdarzenia doszło przy ul. Łomżyńskiej w Ostrołęce - w pobliżu miejsca, w którym wczoraj pijany kierowca spowodował wypadek drogowy, po którym do szpitala trafiły dwie osoby.

Dziś kolejny raz doszło do najechania na tył innego auta. W zdarzeniu wzięły udział dwa auta - mercedes i hyundai.

- Kierujący mercedesem mieszkaniec Ostrołęki jadąc w kierunku Łomży nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami i uderzył w tył hyundaia, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych celem przepuszczenia pieszej - mówi kom. Tomasz Żerański z ostrołęckiej policji.

Kierowca mercedesa został ukarany mandatem 1050 zł i 10 punktami karnymi.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
wrzesień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1  2 dk3 dk4  5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
 15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24  25 dk26 dk27 dk28
dk29  30  1  2  3  4  5
×