eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Kolejna zmiana w organizacji ruchu na Starym Mieście [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 4866
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 4866
Posłuchaj

Uwaga kierowcy! Wprowadzono kolejną zmianę w organizacji ruchu na Starym Mieście w Ostrołęce.

Po odwróceniu ruchu w ulicy Poprzecznej oraz otwarciu wjazdu w Kopernika od strony Rejtana i odwróceniu ruchu na odcinku tej ulicy od wjazdu do skrzyżowania z ulicą Przechodnią, kilka dni temu ratusz wprowadził kolejną, istotną zmianę w organizacji ruchu na osiedlu Stare Miasto.

Tym razem decyzją prezydenta miasta zamknięty dla ruchu został odcinek Placu Bema między ulicami Głowackiego i Farną. Wjazd w ten krótki odcinek blokują słupki.

Kierowcy,, którzy chcą dojechać z Placu Bema do ulicy Farnej muszą dojechać ulicą Kościuszki do skrzyżowania z ulicą Poprzeczną.

Dalszy etap zmian w organizacji ruchu ma polegać na wprowadzeniu ruchu jednokierunkowego w ulicy Świętokrzyskiej (od Farnej do Kościuszki). O tym jednak, kiedy zmiana zacznie obowiązywać ratusz ma informować w późniejszym terminie.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
marzec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 23  24  25  26  27  28 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22
dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29
dk30 dk31  1  2  3  4  5
×