eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Kolejny nabór na "Moje Boisko - ORLIK 2012"

REKLAMA
zdjecie 7237
REKLAMA
zdjecie 7237
Aktualnie trwają prace przy budowie boisk sportowych przy Szkole Podstawowej Nr 2 i 6. Do połowy sierpnia br. mają powstać nowe obiekty. Już teraz następne szkoły mogą wnioskować do Prezydenta o budowę kompleksu boisk sportowych zgodnie z programem "Moje Boisko - ORLIK 2012".
W związku z ogłoszeniem przez Samorząd Województwa Mazowieckiego naboru zgłoszeń do programu na rok 2010, Prezydent Miasta zaprasza dyrektorów ostrołęckich szkół do złożenia w Urzędzie Miasta deklaracji przystąpienia do realizacji budowy kompleksu boisk sportowych do dnia 21 sierpnia 2009 r.
Źródło: UM
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×