eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Kolekcjonerska Giełda Różności po raz drugi w Ostrołęce [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 3449
Około 70 wystawców z całej Polski wzięło udział w II Kolekcjonerskiej Giełdzie Różności, która dziś odbyła się w Ostrołęce.

Uczestnicy Kolekcjonerskiej Giełdy Różności mieli do dyspozycji całą powierzchnię boiska w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia i ledwie się zmieścili. Swoje cenne kolekcje prezentowało około 70 wystawców z Płocka, Gorzowa Wielkopolskiego, Siedlec, Białegostoku. Warszawy, Łomży i wielu innych.

Wśród najciekawszych kolekcji były m.in. kapsle, etykiety, płyty winylowe, płyty CD, kasety VHS, militaria, wyroby z cynku, srebra czy mosiądzu, zegary i zegarki, porcelana, zabytkowa broń, stare dokumenty, karty telefoniczne, monety, znaczki, modele kolejek, samochodów, karty z piłkarzami i wiele innych.

Kolekcjonerska Giełda Różności odbyła się w Ostrołęce po raz drugi i dzięki dużemu zainteresowaniu wystawców ma szansę na stałe wpisać się w kalendarz imprezy odbywających się w naszym mieście.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
 9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
 16 dk17 dk18 dk19 dk20  21 dk22
 23  24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29
 30  1  2  3  4  5  6
×