eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Kolizja w Golance: Sprawca pijany?

REKLAMA
zdjecie 6930
fot. KMP w Ostrołęcefot. KMP w Ostrołęce
REKLAMA
zdjecie 6930
Niegroźna pozornie kolizja może zakończyć się dla 46-letniego mieszkańca gminy Kadzidło sądowym wyrokiem za jazdę na „podwójnym gazie”. Mężczyzna spowodował wczoraj kolizję w miejscowości Golanka i odmówił dmuchnięcia w alkomat. Świadkowie zdarzenia sądząc, że jest pijany zabrali mu kluczyki od auta.

W środę, 9 września około godziny 21:00 na trasie Kadzidło – Łyse w miejscowości Golanka doszło do zderzenia dwóch aut. W bok mercedesa uderzył kierujący vw 46-letni mężczyzna. Do kolizji doszło podczas manewru wymijania. Poszkodowany i świadkowie zdarzenia podejrzewając, że sprawca może być pijany zabrali mu kluczyki od auta. Na miejsce wezwano też policję.

- Podejrzenia co do stanu trzeźwości wyjaśni badanie krwi na zawartość alkoholu bowiem mężczyzna odmówił poddania się kontroli na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Policjanci zatrzymali uprawnienia 46 letniemu mieszkańcowi gm. Kadzidło – poinformował nas st. asp. Sylwester Marczak, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Dalsze postępowanie w powyższej sprawie prowadzą policjanci z Kadzidła.

Kalendarz imprez
maj 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30 dk1 dk2 dk3
dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17
dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24
dk25 dk26 dk27 dk28 dk29 dk30 dk31
×